آخرین قیمت تفاله گوجه فرنگی در نمایندگی آنلاین

تولید تفاله چغندر فشنگی
کاربرد تفاله چغندر قند در تغذیه دام | بازرگانی زرفیروز
اردیبهشت 16, 1400
بازار فروش تفاله چغندر
قیمت فروش تفاله چغندر پرک مناسب تغذیه دام
اردیبهشت 16, 1400
خرید تفاله گوجه برای طیور

آخرین قیمت تفاله گوجه فرنگی عرضه شده در نمایندگی آنلاین، ارزان ترین قیمت روز بازار است. جهت خرید آسان تفاله خوراک دام هم اکنون در سایت فروش نهاده های دامی، سفارش دهید.

آیا تا به حال درباره تفاله های دامی چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید انواع تفاله ها در چه جایگاه ویژه ای در تغذیه دام قرار دارند؟
در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از تفاله های پرمصرف در جیره دام، یعنی تفاله گوجه فرنگی و فواید آن آشنا کنیم و آخرین قیمت تفاله گوجه فرنگی را در اختیار شما خریداران قرار دهیم.

از تفاله گوجه فرنگی خوراک دام چه می دانید؟

تفاله گوجه فرنگی یکی از فرآورده های جانبی کارخانجات تولید رب گوجه فرنگی است که بسته به روش فرآوری و خصوصیات گوجه فرنگی خام شامل نسبت های متفاوتی از پوست، بذر و مقدار اندکی گوشت گوجه فرنگی می باشد.
به جهت بالا بودن پروتئین خام در تفاله گوجه فرنگی که حاوی 22 تا 25 درصد پروتئین با لیزین بالا می باشد، می تواند به عنوان یک منبع پروتئینی ارزان قیمت و به صرفه در تغذیه دام مورد استفاده قرار گیرد.
آنالیز تفاله گوجه فرنگی از نظر درصد رطوبت، پروتئین خام، چربی خام، عصاره عاری از نیتروژن، الیاف خام و خاکستر به ترتیب مقادیر 28/4، 08/24، 7/15، 11/32، 78/20 و 05/3 می باشد.
باید گفت که محدودیت اساسی در استفاده از این تفاله در جیره طیور، به خاطر میزان الیاف نسبتاً بالای این خوراک است.
طی تحقیقات و آزمایشاتی که در خصوص استفاده از تفاله گوجه فرنگی به عنوان یک منبع غنی ویتامین E در جیره جوجه های گوشتی شده بود، مشاهده شد که مصرف آن سبب ماندگاری بیشتر گوشت بعد از کشتار و کاهش فساد ناشی از تخریب لیپیدها در گوشت می شود.
همچنین بررسی های اخیر نشان می دهند که جایگزین کردن 15 درصد تفاله گوجه فرنگی در جیره گاوهای شیرده، سبب افزایش تولید شیر می گردد.

آخرین قیمت تفاله گوجه فرنگی

نحوه استعلام آخرین قیمت تفاله گوجه فرنگی

همانطور که گفته شد استفاده از تفاله ها به خصوص تفاله گوجه فرنگی خوراک دام فواید زیادی به همراه دارد.
از طرفی دیگر مصرف تفاله ها در جیره به خاطر به صرفه بودن قیمت آن ها، سبب کاهش هزینه های مصرفی دامپروری می گردد که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.
امروزه بسیاری از دامپروران به خرید تفاله ها روی آورده اند، چرا که نسبت به علوفه و غلات قیمت ارزان تری داشته و در عین حال از ارزش غذایی بالایی برخوردارند.
اگر می خواهید از آخرین قیمت تفاله گوجه فرنگی مطلع شوید، حتما تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نمایندگی آنلاین توزیع تفاله گوجه فرنگی برای دام

آیا قصد خرید ارزشمندترین خوراک دام با ارزان ترین قیمت را دارید؟ ما به شما خرید تفاله گوجه فرنگی را از این بازرگانی پیشنهاد می کنیم.
این نمایندگی یکی از معتبرترین مراکز فروش تفاله گوجه فرنگی می باشد که به صورت اینترنتی در حال فعالیت بوده و محصولات فرعی کارخانجات رب سازی را مستقیماً عرضه می کند.
آخرین قیمت تفاله گوجه فرنگی که در این نمایندگی آنلاین برای خریداران عمده در نظر گرفته شده است، زیر قیمت بازار است.
پس همین حالا جهت سفارش عمده تفاله گوجه فرنگی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، از طریق همین سایت اقدام کنید.