بازار فروش تفاله چغندر برای دام در ایران

تفاله هویج خوراک طیور
تفاله هویج خوراک طیور با قیمت عمده
تیر 5, 1400
عرضه تفاله سیب ارزان
عرضه تفاله سیب ارزان با کیفیت درجه یک
تیر 5, 1400
بازار فروش تفاله چغندر

بازار فروش تفاله چغندر برای دام در ایران امروزه به صورت اینترنتی در حال فعالیت است. بزرگترین شرکت توزیع انواع تفاله های درجه یک دامی، هم اینک بهترین تفاله چغندر را با کیفیت مطلوب و قیمت اقتصادی توزیع می کند.

این روزها مواد مختلفی هستند که به عنوان غذای دام از آن ها استفاده می شوند و دلیل این جایگزین شدن هم ارزش غذایی بالا و هم قیمت مناسبی می باشد که دامداران به دنبال آن هستند.
تفاله چغندر دامی یکی از همین تفاله های باارزش و قیمت مناسب است که برای دام ها بسیار مغذی می باشد.
آیا می دانید تفاله چغندر چیست و یا چگونه به دست می آید؟
آیا با مزایای تغذیه ای تفاله چغندر آشنا هستید؟
جهت کسب اطلاعات بیشتر، ادامه مطالب را مطالعه نمایید.

تفاله چغندر دامی چگونه محصولی است؟

تفاله چغندر؛ نوعی محصول جانبی تولید قند است که پس از برداشت چغندر در کارخانجات تولید قند طی فرآیند استحصال آب چغندر از پوسته و گوشته آن حاصل می شود.
این تفاله که بسیار خوش خوراک است مصرف زیادی در جیره دام دارد که دلیل اصلی آن مزه خوب، بوی مطلوب و ارزش غذایی بالای آن است.
انرژی حاصل از تخمیر تفاله چغندرقند در شکمبه بالا می باشد و از نظر مقدار انرژی مشابه جو عمل می کند که این مسئله در تاثیر گذاری تفاله بر عملکرد دام مهم است.
میزان پروتئین، نشاسته و فسفر تفاله چغندر متوسط است اما الیاف قابل هضم زیاد آن که موجب پایداری و ثبات در محیط شکمبه می گردد بالا می باشد.
این تفاله به سبب قند بالایی که دارد یک جذب کننده خوب مایعات است اما باید در مصرف آن به هیچ وجه زیاده روی نشود؛ چرا که باعث مسمومیت دام ها خواهد شد.
توجه داشته باشید که این تفاله خوش هضم یک منبع غنی و مناسب از کلسیم است که بر نحوه عملکرد دام تاثیر زیادی خواهد گذاشت پس باید طبق برنامه غذایی متخصصین تغذیه از آن استفاده کنید.
بازار فروش تفاله چغندر به سبب کیفیت مطلوب و ارزش غذایی تفاله به نسبت دیگر تفاله های موجود در بازار بالا است و با وجود نتایج مثبت به دست آمده نیز روز به روز بر میزان سطح فروش آن افزوده می شود.

بازار فروش تفاله چغندر

مشخصات بهترین تفاله چغندر دامی درجه یک

همانگونه که اشاره شد، تفاله چغندر پس از استخراج آب چغندر از گوشته و پوسته آن به دست می آید که ارزش غذایی زیادی برای دام و طیور دارد.
کیفیت تفاله در تاثیر آن حائز اهمیت است که به هنگام خرید باید به کیفیت و مشخصات تفاله درجه یک دقت شود.
هر محصول با ارزشی قطعا دارای خواص و مشخصات خاص و منحصربفرد می باشد که باعث جلب توجه مشتریان شده است‌.

برخی از ویژگی ها و مشخصات تفاله چغندر دامی خوب عبارتند از:

  • عاری از هرگونه کپ‌ زدگی و قارچ زدگی می باشد.
  • فاقد هرگونه بوی سوختگی و نامطبوع خواهد بود.
  • دارای رنگ طبیعی که از قهوه‌ ای روشن تا قهوه‌ ای تیره متغیر است.
  • اندازه های تفاله با یکدیگر برابر است که البته این اندازه ها با توجه به روش تولید متفاوت می باشد.
  • در صورت بسته بندی، دارای مارک، نام و مشخصات محصول و شرکت تولید کننده است.
  • قیمت تفاله چغندر مناسب و متناسب با کیفیت مرغوب آن می باشد.

اگرچه بازار فروش تفاله چغندر دامی بیشتر است که دلیل آن مصرف زیاد تفاله می باشد؛ اما سعی کنید طبق برنامه غذایی مناسب و به اندازه از آن استفاده نمایید.

بازار فروش تفاله چغندر برای دام در ایران

تفاله چغندر دامی به عنوان یکی از محصولات پرفروش بازار نهاده های دامی امروزه با رعایت استانداردها توسط شرکت های فروش آنلاین توزیع می گردد.
بازار فروش تفاله چغندر برای دام که هم اینک به صورت اینترنتی میزبان مشتریان عزیز می باشد، با فروش اینترنتی باعث حذف واسطه ها شده و دسترسی کاربران را بسیار راحت کرده است.
پس همین حالا اگر قصد خرید اینترنتی از مرکز فروش تفاله چغندر دامی را دارید می توانید با کادر فروش این مرکز تماس حاصل فرمایید.