بهترین قیمت تفاله چغندر برای بره پرواری

عرضه تفاله سیب ارزان
قیمت ارزان تفاله سیب مناسب خوراک دام
تیر 1, 1400
تفاله هویج خوراک طیور
تفاله هویج خوراک طیور با قیمت عمده
تیر 1, 1400
بهترین قیمت تفاله چغندر

بهترین قیمت تفاله چغندر در این سایت عرضه می شود. دامداران عزیز می توانند تفاله چغندر برای بره پرواری را بصورت آنلاین با نازل ترین قیمت از ما خریداری نمایند.
اگر کیفیت غذای دامتان برایتان اهمیت دارد و به دنبال بهترین قیمت تفاله چغندر هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تفاله چغندر و فواید آن برای بره پرواری

هنگامی که قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر قند به همراه آب از آن گرفته شود، تفاله چغندر بدست می‌آید.
تفاله چغندر پس از خشک شدن توسط دستگاه‌های مخصوص، به شکل‌های مفتولی، پرک و قالبی درآمده که گاهی در تولید آن از ملاس نیز استفاده می‌شود.
تفاله چغندر یکی از محصولات جانبی است که به علت مقادیر بالای فیبر قابل هضم، از لحاظ انرژی ارزشی بالاتر از ذرت سیلوشده دارد.
همچنین تفاله چغندر فیبر و انرژی بالایی داشته و می تواند به عنوان جایگزین بخشی از علوفه خشبی در جیره بره پرواری مورد استفاده قرار گیرد.
استفاده از تفاله چغندر قند در تغذیه گروه های مختلف گله باید از طریق فرموله کردن جیره و با در نظر گرفتن میزان نیاز غذایی گروه های مختلف تعیین شود.
چغندر قند پیش از فرآوری یا استخراج قند نیز می تواند در تغذیه دام ها استفاده شود. البته بهتر است برای جلوگیری از نفخ یا خفگی، چغندرها به وسیله دستگاه خردکن یا آسیاب به قطعات کوچکتری تبدیل شوند.
در محصولات جانبی چغندر که رطوبت بالایی دارند به دلیل احتمال کپک زدگی باید محصولات به خوبی نگهداری شده و در زمان مناسب و پیش از کپک زدگی استفاده شوند.
در مورد استفاده از تفاله چغندر در گوسفند و گاو، محدودیتی در نظر گرفته نشده است. مطابق با نتایج برخی از تحقیقات، مصرف بیش از ۵۰ درصد در جیره می تواند موجب کاهش اشتها در دام ها شود.
عواملی مانند حجیم بودن و رطوبت بالای این محصول نیز می تواند استفاده از آن را در گوسفندان محدود کند.
در صورت تمایل به استفاده از تفاله چغندر مرطوب، حمل و نقل نیز به عنوان یکی از عوامل محدود کننده در نظر گرفته می شود.
خرید تفاله چغندر همدان و استفاده از آن در فصل زمستان به علت نبود مراتع بسیار مفید است همچنین بهترین قیمت تفاله چغندر در همدان موجود می باشد.
این محصول اغلب به صورت پلت یا پرک در بازار وجود دارد که نوع پرک آن می تواند میزان بروز نفخ در دام را کاهش دهد.
انبار و نگهداری مناسب برای حفاظت از تفاله ها در برابر رطوبت و جوندگان امری ضروری است.
تفاله چغندر خشک شده به طور معمول به صورت فله بارگیری می شود. در صورت بسته بندی باید از کیسه های تمیز، سالم و با وزن های یکسان استفاده شود.

بهترین قیمت تفاله چغندر

بهترین قیمت تفاله چغندر در بازار آنلاین

تفاله چغندر از جمله خوراک های پر طرفدار در جیره دامداری ها به حساب می آید. علاوه بر ارزش غذایی بالای این محصول، خوشخوراکی آن نیز مزید علت این تقاضای زیاد است.
در قیمت هر کیلو تفاله چغندر درصد رطوبت یک عامل تعیین کننده است. میزان رطوبت هم در تفاله های خشک و هم تفاله های تر سبب تغییر قیمت می گردد. خریداران تفاله هنگام خرید حتما باید به میزان رطوبت تفاله توجه داشته باشند.
تفاله چغندر به عنوان یکی از بهترین خوراک های مورد استفاده در تغذیه بره پرواری در شکل های مختلف موجود بوده و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.
بهترین قیمت تفاله چغندر در این سایت به صورت آنلاین عرضه می شود. دامداران عزیز جهت استعلام قیمت از طریق شماره های ثبت شده در این سایت و تماس با همکاران ما در بخش فروش و مشاور رایگان در ارتباط باشید.
شما عزیزان می توانید بهترین و مرغوب ترین نوع تفاله چغندر را از طریق سایت ما خریداری نمایید و آن را در اسرع وقت از ما دریافت نمایید.