بهترین قیمت تفاله چغندر برای گاو شیری

فروش تفاله لیمو
مرکز خرید تفاله لیمو ترش به صورت خشک
آبان 29, 1399
تفاله پرتقال قیمت
مناسب ترین قیمت تفاله پرتقال خوراک دام
آبان 29, 1399
تفاله چغندر برای بره پرواری

تفاله چغندر برای گاو شیری به عنوان یک خوراک خوش طعم و منبع کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد. دامداران و سایر مشتریان عمده، می توانند برای خرید این محصول با بهترین قیمت، همین حالا اقدام نمایند.

خواص تفاله چغندر برای گاو شیری

همانطور که می دانید 2 مورد از پرکاربردترین و رایج ترین محصولاتی که به عنوان خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرند، انواع تفاله ها و کنجاله ها هستند.
کنجاله از پسماند دانه های روغنی بعد از روغن کشی تهیه می شود مانند کنجاله زیتون، آفتاب گردان، سویا، کنجد، ذرت و …
انواع تفاله های مصرفی برای دام از گندم، برنج، جو، سبوس، نیشکر، چغندر قند، هویج، گوجه فرنگی، مرکبات و غیره به دست می آیند.
تفاله چغندر را بعد از خشک شدن با استفاده از دستگاه های مخصوص به اشکال مختلف مثل فشنگی، پرک و قالبی در آورده و روانه بازار می کنند. همچنین تفاله چغندر به شکل تر نیز قابل استفاده می باشد.
تفاله چغندر یکی از بهترین و خوش خوراک ترین مواد غذایی در جیره دام به خصوص گاوهای شیری محسوب می شود.
باید گفت که وجود هرگونه کپک زدگی، قارچ و بوی نامطبوع سوختگی باعث می شود که تفاله چغندر غیر قابل استفاده گردد و برای دام بسیار مضر باشد.
خاصیت های تفاله چغندر به دو دسته فیزیکی و شیمیایی تقسیم بندی می شوند:

  • خاصیت های فیزیکی:

رنگ تفاله چغندر بین قهوه ای روشن و قهوه ای تیره متغیر است.
تفاله چغندر دارای بوی مخصوص به خود بوده و با بوی سایر تفاله ها فرق دارد.
اندازه و شکل ظاهری تفاله ها بسته به روش تولید آن متفاوت می باشد.

  • خاصیت های شیمیایی:

دارای الیاف قابل هضم مانند سلولز بوده و از ایجاد نفخ جلوگیری می کند.
تفاله چغندر از نظر میزان انرژی مانند جو می باشد ولی سطح پروتئین آن متوسط و کم است.
این محصول دارای مقدار کمی نشاسته و فسفر بوده و در عوض قند آن بالاست.

قیمت تفاله چغندر همدان با کیفیت خوب

تفاله چغندر مرغوب همدان به سبب داشتن مواد معدنی مختلف، مواد قندی و اسیدهای آمینه دارای ارزش غذایی خوبی بوده و برای خوراک دام بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
لازم به ذکر است که تحقیقات نشان داده است که دانه های گندم، جو، سبوس، ذرت و غیره اگر به همراه تفاله چغندر در جیره دام مصرف شود، ارزش غذایی بیش تری برای دام خواهد داشت. همچنین موجب افزایش شیر دام می گردد.
قیمت تفاله چغندر همدان با توجه به شکل و نوع بسته بندی متفاوت می باشد و انواع و اقسام آن در مغازه های خوراک دام عرضه می شود.

تفاله چغندر برای گاو شیری

عرضه مستقیم تفاله خوراک دام با قیمت روز

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث افزایش تقاضای دامداران برای مصرف تفاله چغندر شده، زودتر وزن گرفتن دام می باشد که از اهمیت زیادی برای دامداران برخوردار است.
امروزه دامداران می توانند به جای مراجعه حضوری به فروشگاه ها و بازرگانی ها، محصول مورد نظر خود را مستقیماً به صورت غیر حضوری و بدون دردسر تهیه کنند.
انواع تفاله برای خوراک دام که در بازرگانی های معتبر کشور عرضه می شوند، در فروشگاه اینترنتی ما با بهترین قیمت روز موجود هستند.
تنها با صرف چند دقیقه وقت، انواع تفاله باکیفیت را با مناسب ترین قیمت بسته به نیاز خود خریداری نمایید و در کم ترین زمان تحویل بگیرید.