تفاله سیب فروش | مرجع فروش تفاله دامی شرکت زرفیروز

قیمت تفاله نیشکر
مرکز فروش تفاله انگور با کیفیت امسال
اردیبهشت 4, 1400
قیمت تفاله نیشکر
فروش تفاله چغندر فشنگی اقلید با قیمت امروز
اردیبهشت 4, 1400
عرضه تفاله سیب ارزان

تفاله سیب فروش عمده، از طریق شرکت زرفیروز به متقاضیان عرضه می شود. برای خرید بهترین کیفیت تفاله دامی همین حالا به مرجع پخش و فروش آنلاین محصولات دامی مراجعه نمایید.

در پی رشد و توسعه صنعت دامپروری و کشاورزی در کشور، این بخش ها با به کارگیری متدهای روز دنیا دائماً در حال پیشرفت می باشند. نکته قابل توجه در حوزه دامپروری این است که افراد فعال در این حوزه همواره در پی کاهش هزینه های خوراک دام می باشند. امروزه استفاده از تفاله ها و کنجاله ها بدین منظور افزایش یافته است.

تفاله سیب چه خاصیت هایی برای دام دارد؟

همانطور که می دانید جیره غالب دام و طیور، غلات و دانه هایی مانند گندم، ذرت و جو هستند که متاسفانه قیمت آن ها در بازار ارزان نیست.
امروزه از انواع تفاله ها و کنجاله ها برای تغذیه دام استفاده می شود. چرا که تفاله ها با وجود ارزش غذایی بالایی که دارند، از قیمت مقرون به صرفه ای برخودارند.
تفاله ها شامل دو گروه تفاله های خشک و تر می شوند.
تفاله هایی که به صورت خشک کاربرد دارند عبارتند از تفاله خرما، انگور، آلبالو و تفاله های تر شامل تفاله چغندر، هویج، سیب و سایر مرکبات می باشند.
تفاله سیب به عنوان محصول جانبی کارخانجات آب سیب گیری، برای خوراک دام تولید می شود. این محصول یک جایگزین ایده آل برای علوفه محسوب می گردد.

از مزایای استفاده از تفاله سیب برای خوراک دام می توان موارد زیر را نام برد:

  • خوش خوراک بودن
  • کمک به سیستم گوارش دام
  • وزن گیری سریع دام
  • منبع تامین فیبر
  • مواد مغذی بالا
  • قیمت مقرون به صرفه

توصیه می شود که این محصول به خاطر داشتن رطوبت، به صورت روزانه تهیه و مصرف شده و از نگهداری طولانی مدت و انبار کردن آن خودداری شود.
زمانی که دام هنوز کوچک است، استفاده از تفاله سیب در جیره پیشنهاد نمی شود، زیرا نوعی کربوهیدرات به نام پکتین در آن وجود دارد که عملیات هضم را برای دام دشوار کرده و اختلالات گوارشی ایجاد می کند.

تفاله سیب فروش

کجا بهترین تفاله سیب فروش و عرضه می گردد؟

همانطور که متوجه شدید بخش عمده هزینه های مصرفی دامپروری، مربوط به تغذیه دام می باشد. لذا دامپروری ها همواره به دنبال راه حلی مناسب صرفه جویی در هزینه ها هستند.
تهیه خوراک دام با حداقل قیمت و حداکثر کیفیت برای دامپرور حائز اهمیت است. از این رو تفاله سیب دامی بهترین گزینه می باشد، چرا که با وجود ارزش غذایی بالا قیمت مقرون به صرفه ای دارد.
شرکت های توزیع کننده خوراک دام و طیور، مستقیم با کارخانجات آبمیوه گیری در ارتباط هستند و تفاله سیب را در مراکز فروش نهاده های دامی پخش می کنند.
در شرکت بازرگانی زرفیروز مرغوب ترین تفاله سیب فروش و عرضه می شود، پس با ما همراه باشید.

سفارش عمده تفاله سیب از شرکت زرفیروز

روش های مختلفی برای خرید تفاله سیب دامی وجود دارد:

  1. خریداران می توانند از طریق فروشگاه های عرضه کننده نهاده های دامی، محصول مورد نظر خود را بر حسب نیاز خریداری کنند.
  2. همچنین می توان به طور مستقیم از کارخانجات تولیدی، تفاله سیب دامی را با قیمت ارزان تر از فروشگاه تهیه نمود.

شرکت بازرگانی زرفیروز به دنبال درخواست های مشتریان و جلب رضایت آن ها، به فروش غیر حضوری و اینترنتی از طریق وب سایت مشغول است و محصولات دامی را به قیمت تولیدی، در کوتاه ترین زمان ممکن به دست خریداران و دامپروران می رساند.
همین حالا بهترین تفاله سیب را در سایت سفارش دهید و یک خرید بدون واسطه و پرسور را در منزل خود، با ما تجربه کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت تفاله سیب در بازار، با مشاورین ما در تماس باشید.