تفاله نیشکر فشنگی | فروشنده تفاله دامی مرغوب در ایران

قیمت تفاله انگور درجه یک
قیمت تفاله انگور درجه یک | مرکز فروش ویژه بهترین تفاله دامی
بهمن 6, 1399
توزیع تفاله انار
عرضه تفاله هسته انار با قیمت باورنکردنی برای دامداری ها
بهمن 6, 1399
تفاله نیشکر فشنگی

تفاله نیشکر فشنگی با کیفیت عالی و قیمت زیر بازار توسط معتبرترین فروشنده تفاله دامی مرغوب در ایران به فروش می رسد. این مجموعه انواع تفاله درجه یک را به صورت اینترنتی و عمده توزیع می کند.

تفاله نیشکر فشنگی و تاثیرات آن بر روند عملکرد دام

با رشد جمعیت و نیاز شدید آن به انواع محصولات اعم از فراورده های دامی، صنعت دامپروری نیز به جهت تامین این نیاز رشد قابل چشمگیری را در طول این‌ چند سال اخیر داشته است.
اما از طرفی تامین خوراک دام مهمترین مسأله و دغدغه ای می باشد که در دامپروری وجود دارد و قطعا رشد و ارتقا میزان فراورده های دامی به میزان کیفیت تغذیه بستگی دارد.
علی رغم کیفیت، خوراک دام از نظر اقتصادی نیز حائز اهمیت است؛ چرا که با وجود مشکلات اقتصادی خوراک اصلی دام با افزایش شدید قیمت همراه می باشد.
با این اوصاف دامداران به سمت خرید نهاده های ارزان قیمت تر و البته انرژی زا روی آورده اند که انواع تفاله های دامی از جمله این نهاده های دامی می باشد‌.
تفاله نیشکر، همان باقیمانده نیشکر پس از استخراج شکر از نیشکر می باشد که تا 35 درصد از وزن کل نیشکر را شامل می شود.
به تفاله یا باقیمانده نیشکر را باگاس می گویند که از فیبر تشکیل می شود و بعد از عصاره گیری نیشکر در کارخانجات تفاله گیری باقی می ماند.
این تفاله به شکل قطعات ریز تراشه چوب بوده و رنگ آن زرد کاهی است که البته با توجه به نوع دستگاه شکل آن هم تغییر می یابد، به عنوان مثال تفاله نیشکر فشنگی نمونه ای از این باقیمانده ها از طریق دستگاه می باشد.
فیبر این تفاله بالا بوده؛ اما قابلیت هضم و نیتروژن پایین دارد که این میزان ویتامین و املاح معدنی موجود به نوع برداشت و تفاله گیری توسط دستگاه بستگی دارد.

تفاله نیشکر فشنگی

آنالیز و نقش تفاله نیشکر فشنگی در جیره دام

تفاله نیشکر که پس از استخراج شکر از نیشکر به دست می آید، تقریبا 35 درصد نیشکر را تشکیل می دهد و فواید ارزشمندی را برای دام دارد.
این تفاله بسیار مقرون بصرفه است و دامداری ها به دلیل قیمت مناسب این محصول نسبت به دیگر خوراک ها آن را جایگزین برخی از خوراک اصلی کرده اند که جدا از قیمت، کیفیت و ویتامین های بسیار بالایی نیز دارد.
قند موجود در تفاله نیشکر زیاد است و به دلیل داشتن قند زیاد، این محصول یک خوراک بسیار مرغوب برای بهبود شیر و شیردهی دام محسوب می شود.
خوش خوراکی تفاله نیشکر بالا است و همین مسئله باعث افزایش اشتهای دام می شود که البته نباید در مصرف آن زیاده روی کرد.
آنالیز تفاله نیشکر فشنگی به شرح زیر می باشد:

  • پروتئین 6-5 درصد
  • ماده خشک 30 درصد
  • چربی 0.5 درصد
  • فسفر 0.29 درصد
  • فیبر خام 44 درصد
  • کلسیم 0.95 درصد

فروشنده تفاله نیشکر مرغوب در ایران

امروزه مراکز زیادی برای رفع نیاز بازار و کمک به قشر دامدار در حال فعالیت هستند که البته اولین اولویت آنان عرضه یک محصول باکیفیت شرط فروش آنان خواهد بود.
شرکت توزیع عمده تفاله نیشکر فشنگی از مراجع قابل اعتمادی است که مدتهاست در سایت فروش آنلاین فعالیت کرده و بدین‌ واسطه باعث سهولت انجام خرید مشتریان می گردد.
قیمت تفاله این مرکز به صورت رقابتی عرضه می گردد و همچنین فروش مستقیم از درب کارخانه با حذف واسطه ها از مهمترین خدمات ویژه این مجموعه به شمار می رود.
جهت خرید عمده و آنلاین تفاله نیشکر با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.