تفاله هویج خوراک طیور با قیمت عمده

بهترین قیمت تفاله چغندر
بهترین قیمت تفاله چغندر برای بره پرواری
تیر 3, 1400
بازار فروش تفاله چغندر
بازار فروش تفاله چغندر برای دام در ایران
تیر 3, 1400
تفاله هویج خوراک طیور

تفاله هویج خوراک طیور با قیمت عمده و کیفیت عالی هم اینک از طریق بزرگترین مرکز توزیع انواع تفاله دامی به فروش می رسد. هم اینک به روش اینترنتی و در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین تفاله هویج دامی را خریداری کنید.

تفاله هویج دامی و ارزش غذایی آن

تفاله هویج، یکی از محصولات کارخانه های آبمیوه گیری است که طی فرآیند جداسازی آب هویج به دست می آید.
این تفاله جزو نهاده هایی است که به سبب خوش خوراک بودن، بوی مطلوب، انرژی زا بودن و کیفیت بالا مصرف زیادی دارد و دام این محصول را با میل زیادی می خورد.
تفاله هویج را معمولا در بسته بندی هایی داخل نایلون روانه بازار می کنند؛ چرا که با این کار قابلیت نگهداری تفاله افزایش می یابد و از طرفی این نایلون مانع از ورود هرگونه مواد خارجی به داخل تفاله می شود.
این تفاله برای دام ها بسیار مغذی است و به عنوان یک ماده سرشار از ویتامین یک تکمیل کننده عالی در بین تمامی تفاله ها به حساب می آید.
با وجود خوش خوراک بودن تفاله، قابلیت هضم آن بالا بوده که در این صورت هیچ آسیبی به معده دام وارد نمی شود.
تفاله هویج برای طیور نیز بسیار ارزشمند است و طبق نتایج به دست آمده تفاله هویج خوراک طیور در جیره طیور باعث عملکرد بهتر آن ها خواهد شد.
تفاله هویج نیز همانند بسیاری از تفاله میوه ها یک‌ منبع غنی از فیبر است و با انرژی بالایی که آزاد می کند باعث تقویت قوای جسمانی دام ها خواهد شد و کیفیت شیر را در دام های شیرده افزایش می دهد.

آنالیز تفاله هویج دامی و طیور به صورت زیر است:

  1. پروتئین 5.5 درصد
  2. ماده خشک 90 درصد
  3. چربی 1.2 درصد
  4. خاکستر 5.6 درصد
  5. فیبر 7.4 درصد

مناسب بودن قیمت تفاله هویج و ارزش غذایی بالایی آن برای دام و طیور باعث شده تا این محصول به عنوان یک محصول باکیفیت در جیره جایگزین شود.

تفاله هویج خوراک طیور

چگونگی خرید بهترین تفاله هویج طیور و دام

تفاله هویج خوراک طیور و دام فروش بالایی دارد؛ چرا که با وجود اوضاع اقتصادی نابه سامان کنونی قیمت خوراک اصلی دام به شدت افزایش یافته و دامداران به سمت خرید انواع تفاله باکیفیت و قیمت مناسب روی آورده اند.
اما همانگونه که اشاره شد، کیفیت بر تاثیر گذاری در جیره دام اهمیت بالایی دارد و از این رو مشتریان به دنبال راهی جهت خرید باکیفیت ترین تفاله با قیمت مناسب هستند.
راه های زیادی جهت خرید تفاله هویج خوراک طیور و دام وجود دارد؛ اما مناسب ترین روش، خرید اینترنتی و بدون واسطه از یک شرکت قابل اعتماد است.
اما با این حال نمی توان گفت که چون روش خرید اینترنتی یک روش مقرون به صرفه است می توان از هر شرکتی خرید خود را انجام داد.
پس با روش آنلاین، از کدام شرکت معتبر خرید کنیم؟

تفاله هویج خوراک طیور با قیمت عمده

تفاله هویج خوراک طیور یکی از تفاله های پرمصرف در مرغداری ها است که معمولاً بر زرده تخم مرغ تاثیر زیادی می گذارد.
این تفاله اگر به صورت عمده خریداری شود قطعا قیمت آن مقرون به صرفه تر خواهد بود که عمدتاً دامداران نیز به دنبال قیمت اقتصادی تفاله هستند.
اگر می خواهید بهترین تفاله هویج درجه یک را با قیمت ارزان و اینترنتی خریداری کنید، درست انتخاب کرده اید، این شرکت معتبر فروش تفاله هویج برای طیور به صورت آنلاین سفارش می پذیرد.
جهت خرید عمده تفاله هویج درجه یک دامی همین حالا با کادر فروش این مرکز تماس حاصل فرمایید.