تفاله گوجه برای گاو با قیمت روز بازار

فروش تفاله لیمو ترش برای دام
فروش تفاله لیمو ترش برای دام با کیفیت عالی
فروردین 17, 1400
بهترین قیمت تفاله چغندر
تفاله چغندر | بزرگترین مرکز فروش تفاله چغندر در ایران
فروردین 17, 1400
تفاله گوجه برای گاو

تفاله گوجه برای گاو با بهترین کیفیت توسط این مجموعه به فروش می رسد. شما می توانید محصول مورد نظر را به صورت آسان از این شرکت فروش آنلاین تفاله گوجه با قیمت روز بازار خریداری کنید.

تفاله گوجه برای گاو چه فوایدی دارد؟

همانگونه که می دانید این روزها با توجه به کمبود علوفه، از هر ماده مغذی خوراکی که بتواند به عنوان خوراک دام مصرف شود، استفاده می کنند که یکی از بهترین آن ها تفاله گوجه می باشد.
توجه کنید که تفاله گوجه فرنگی طی فرآیندی از طریق تولید و تهیه رب گوجه فرنگی و سس حاصل می شود که شامل پوست گوجه فرنگی، دانه و مقداری از گوشته آن به صورت خمیری است.
از دغدغه های دامداران افزایش کیفیت خوراک دام و متنوع بودن آن می باشد که تفاله گوجه فرنگی این دغدغه ها را برطرف کرده و یکی از بهترین خوراکی های ارزان برای جایگزین شدن در جیره های غذایی است.
شایان ذکر است که تفاله گوجه برای گاو منبع غنی از پروتئین و لیزین می باشد که مقدار آن ها به ترتیب ۲۲ تا۲۵ و ۱۳ درصد است.
تفاله گوجه فرنگی به سبب کالری بالا انرژی مورد نیاز دام ها از جمله گاوها را تهیه کرده و به سبب طعم خوب و خوش خوراکی، گاوها با خوردن آن وزنشان بسیار افزایش پیدا می کند و شیر آن ها روز به روز بیشتر می شود به علاوه بر مقدار گوشت خالص آن ها هم افزوده می‌گردد.
همچنین این محصول منبع غنی از ویتامین A و ویتامین B می باشد و ویتامین های مورد نیاز گاوها و دیگر دام ها را تامین می کند.
به علاوه تفاله گوجه فرنگی سرشار از اسیدهای مختلف از جمله اسید تارتاریک، اسید سیتریک، اسید اگزالیک، اسید فرمیک و اسید سوکسینیک است.
توجه کنید که تفاله گوجه فرنگی باید به صورت تدریجی به گاوهای شیری داده شود چرا که استفاده زیاد آن باعث ایجاد مشکلات متابولیکی می شود.

تفاله گوجه برای گاو

قیمت تفاله گوجه فرنگی در بازار آنلاین

می دانید که امروزه تعداد متقاضیان تفاله گوجه فرنگی روز به روز درحال افزایش است، از این رو فروش این محصول توسط شرکت ها، سایت ها و مراکز مختلفی انجام می شود چرا که می دانند با فروش و عرضه آن سود هنگفتی کسب می کنند‌.
به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید تفاله گوجه نسبت به شرکت فروشنده اطمینان حاصل کنید چرا که امروزه مراکز مختلفی در این زمینه به صورت کلاهبرداری فعالیت می کنند.
دقت کنید امروزه قیمت تفاله گوجه برای گاو در بازار آنلاین با توجه به نوسانات بازار، کیفیت و شرکت عرضه کننده متفاوت و متغیر است اما این مجموعه در صدد بر آمده و با در نظر گرفتن اوضاع اقتصادی دامداران در سراسر کشور محصول مورد نظر را با کمترین قیمت نسبت به سایر مراکز برای متقاضیان در نظر گرفته است.

فروش ویژه بهترین تفاله دامی

یکی از بهترین شیوه های خرید تفاله دامی، خرید به صورت آنلاین و اینترنتی می باشد چرا که با خرید آنلاین متقاضیان قیمت کمتری پرداخت می کنند و خرید و فروش بسیار راحت می شود.
این شرکت به عنوان بهترین مرجع فروش تفاله گوجه خشک تمامی واسطه ها را حذف کرده تا محصول مورد نظر را به صورت مستقیم و بی واسطه در اختیار متقاضیان قرار دهد.
اگر شما دامداران هم دوست دارید تفاله گوجه را به صورت عمده و آسان در کمترین روز ممکن دریافت کنید همین حالا با مشاورین و کارشناسان ما از طریق شماره درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید.