توزیع تفاله انار برای دامداری های کشور

تفاله پرتقال قیمت
پخش تفاله پرتقال ارزان مناسب دامداری های کشور
اسفند 7, 1399
قیمت ارزان تفاله پرتقال
قیمت تفاله پرتقال | مرجع فروش عمده بهترین نهاده های دامی
اسفند 7, 1399
توزیع تفاله انار

توزیع تفاله انار برای دامداری های کشور از طریق معتبرترین شرکت فروش آنلاین انجام می شود. این مرکز باسابقه، بهترین تفاله انار را به قیمت اقتصادی و به صورت عمده از درب کارخانه به دست مصرف کنندگان می رساند.

تفاله انار و خواص آن برای دام

تفاله انار، همان باقیمانده انار پس از مرحله آب گیری میوه است که جهت تولید محصولاتی نظیر آب میوه، ربع انار، پودر و … مورد استفاده قرار می گیرد.
این تفاله، شامل چند قسمت مانند پوست، دانه و پوسته نرم داخل آن است که این ضایعات حدود 45-50 درصد انار را تشکیل می دهند و پس از مرحله استحصال آب آن به عنوان تفاله جهت مصارف دامی روانه بازار می گردد.
تفاله انار، چربی و ویتامین های بسیار زیادی دارد که در تغذیه دام به دلیل داشتن میزان چربی بالا، موجب، چرب تر شدن شیر دام ها می شود.

آنالیز تفاله انار شامل موارد زیر است:

  • مقدار 13.2 درصد پروتئین
  • 27 درصد چربی
  • 35.3 درصد فیبر خام
  • 4.7 درصد کربوهیدرات
  • 2 درصد خاکستر
  • 5 الی 7 درصد رطوبت و دیگر ترکیبات

این تفاله عملکرد بسیار خوبی را هم در دام های پرواری و هم در دام های شیرده دارد که البته باید به میزان مناسبی مصرف گردد؛ در غیر این صورت باعث ایجاد مسمومیت خواهد شد.
این تفاله توسط کارخانجات آب گیری تولید و توسط شرکت های بزرگ توزیع تفاله انار به فروش می رسند.

توزیع تفاله انار

قیمت خرید عمده تفاله انار

همانگونه که مستحضر هستید، تفاله هایی نظیر تفاله انار دامی به واسطه ویتامین هایی که دارند و انرژی زا بودن محصول توانسته اند در جیره غذایی دام و طیور نقش مهمی را ایفا کنند.
از طرفی تفاله ها از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از خوراک اصلی دامی هستند که این روزها شاهد نوسان و افزایش شدید قیمت این نهاده ها در بازار داخلی می باشیم.
عوامل زیادی بر قیمت تفاله انار دخیل هستند که اولین گزینه کیفیت محصول است و این کیفیت نیز تحت تاثیر مواردی نظیر شرایط کشت، نحوه تولید، نگهداری و … قرار دارد.
قیمت تفاله انار این روزها بیشتر تحت تاثیر دخالت سودجویان و شرایط حاکم بر اقتصاد کشور قرار دارد که البته راه های مناسبی برای غلبه به این مشکلات است.
یکی از این روش ها مراجعه به معتبرترین مرکز توزیع تفاله انار است که بتواند با ساده ترین و به صرفه ترین روش، تفاله انار باکیفیت را به صورت عمده به دست مشتری برساند.
اما کدام شرکت معتبر و از چه روشی می توان اقدام نمود؟ بله، شاید سوال بسیاری از افراد نیز همین باشد که از چه طریق و از کدام شرکت می توان یک خرید پرسود را تجربه کرد.

توزیع تفاله انار به صورت اینترنتی

این شرکت توزیع تفاله انار یکی از بازاری های باسابقه ای است که به عنوان برترین فروشنده انواع تفاله دامی در بازار داخلی حرف اول را می زند.
علی رغم بسیاری از شرکت ها که سطح فروش آن ها راکد مانده و پیشرفتی نداشته اند، این مجموعه به سبب رضایت مشتریان روز به روز در حال پیشرفت است.
قیمت تفاله انار این مرکز به صورت رقابتی و کیفیت تضمینی عرضه می گردد و از خدمات ویژه آن می توان به خرید اینترنتی اشاره کرد.
شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید عمده بهترین تفاله انار به صورت آنلاین، با کارشناس فروش این مرکز تماس حاصل فرمایید.