تولید تفاله چغندر فشنگی به قیمت عمده

خرید تفاله انگور باکیفیت
خرید تفاله انگور باکیفیت با قیمت سال جدید
خرداد 23, 1400
خرید تفاله انگور باکیفیت
قیمت تفاله انگور خوراک دام با خرید مستقیم
خرداد 23, 1400
تولید تفاله چغندر فشنگی

تولید تفاله چغندر فشنگی سبب استفاده راحت تر از این محصول و ماندگاری طولانی مدت می شود، برای خرید تفاله چغندر به قیمت عمده با کارشناسان بخش فروش این مرکز تماس بگیرید تا با مناسب ترین قیمت آن را به دست آورید.

نحوه عرضه تفاله چغندر در شکل های مختلف

تفاله چغندر چیست؟ قرار دادن تفاله چغندر در خوراک دام چه ارزش تغذیه ای دارد؟
تفاله چغندر، مواد به جای مانده از چغندرهای قند در کارخانجات پس از استخراج مواد اصلی به دست می آید.
به دلیل ارزش تغذیه‌ای بالایی که تفاله های چغندر دارد اغلب دامداران برای کاهش هزینه ‌های خود و همچنین بهره بردن از این مواد مغذی سعی می ‌کنند تا از تفاله چغندر در جیره غذایی دام ها استفاده کنند.
تفاله چغندر به شکل های مختلفی به بازار عرضه می گردد تا در تمامی فصل ها بتوان از این محصول استفاده کرد، زیرا تولید تفاله چغندر به صورت فصلی در کارخانجات انجام می شود.
به طور کلی تفاله چغندر را به صورت تر و خشک به بازار عرضه می ‌کنند که هر خریدار با توجه به نیاز خود و شرایط نگهداری از این محصولات تهیه می نماید.
تفاله چغندر تر را می ‌توان به صورت آبدار، دونم و یا پرسی در بازار پیدا کرد.
همچنین تفاله چغندر خشک نیز به چند شکل مختلف مانند تفاله خشک فشنگی و یا تفاله خشک پرک تولید می گردد.
تولید تفاله چغندر فشنگی به دلیل استقبال بیشتری که از این محصول می شود ممکن است در بازار از قیمت بیشتری برخوردار باشد.

مرکز تولید تفاله چغندر فشنگی

پس از تولید تفاله چغندر در کارخانجات آنها را به مراکز تهیه خوراک دام انتقال می دهند تا طی فرایندهای خاصی به شکل های مختلف تبدیل شود.
تولید تفاله چغندر فشنگی و از بین بردن رطوبت در این محصولات موجب می شود تا مدت زمان ماندگاری این محصول بالاتر رفته و بتوان به راحتی با یک بار تهیه برای چندین ماه از آن استفاده کرد.
مرکز تولید تفاله چغندر با حذف رطوبت توسط دستگاه های مخصوص این محصول را با قطرهای بین ۱۱ تا ۳۱ میلی متر تولید می کند که بسته به ویژگی های دستگاه، قطر تفاله های فشنگی تغییر پیدا می ‌نماید.
مهم ترین ویژگی که مراکز تولیدی در هنگام تهیه تفاله چغندر رعایت می کنند، تغییر نکردن شکل ظاهری و بوی تفاله است که به هیچ عنوان بوی سوختگی نمی دهد.

تولید تفاله چغندر فشنگی

آنالیز تفاله چغندر خشک و تر

انرژی که از مصرف تفاله چغندر خشک و تر در شکمبه دام ها به وجود می ‌آید بسیار بالا است و کاملاً می توان جایگزین انرژی تولید شده از همان میزان جو شود.
نکته مهم این است که، تفاله ‌ها از لحاظ پروتئین در سطح متوسط هستند اما به دلیل وجود الیاف قابل هضم مزایای زیادی برای نشخوار کنندگان به وجود می آورد.
در صورتی که به بررسی آنالیز تفاله چغندر خشک و تر بپردازید در می یابید که قرار دادن این ماده مفید و مغذی در جیره دام ها نقش تاثیر گذاری در بهبود روند رشد و کیفیت شیر و گوشت دارد.

بررسی آنالیز تفاله چغندر خشک و تر عبارتند از:

  1. پروتئین خام ۷%
  2. کلسیم ۸%
  3. پروتئین قابل هضم ۴%
  4. فسفر ۱%
  5. انرژی ۲۴۶ کیلوکالری
  6. الیاف خام ۱۹%
  7. خاکستر ۴%
  8. مجموع مواد معدنی قابل هضم 0.2%

قیمت تفاله چغندر دامی با توجه به ارزش غذایی بالای آن کاملاً مناسب و اقتصادی عرضه می گردد، در صورتی که این محصول را با حذف کلیه واسطه ها و به شکل مستقیم از نمایندگی‌ های پخش تهیه کنید.

فروش عمده تفاله چغندر دامی درجه یک

اغلب مراکز دامداری و فروشگاه های ارائه کننده خوراک دام به دنبال تهیه عمده تفاله چغندر دامی به شکل خشک و تر هستند تا نیاز سالانه خود را فراهم کنند.
این مجموعه با فروش عمده تفاله چغندر دامی درجه یک امکان دسترسی به مناسب ترین قیمت ممکن را فراهم آورده است.
زیرا تمامی واسطه ها را حذف کرده و محصول مورد نظر خود را به شکل مستقیم از کارخانجات تولید کننده تفاله تهیه می ‌کند و پس از فرآوری و آماده سازی آن را به بازار ارائه می دهد.
در صورتی که قصد خرید تفاله چغندر به شکل مستقیم از نمایندگی های پخش و یا تولید کنندگان آن را دارید با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.