خریدار تفاله هویج برای دام با قیمت عالی

قیمت تفاله نیشکر
فروش تفاله چغندر فشنگی اقلید با قیمت امروز
اردیبهشت 8, 1400
تفاله هسته انار عمده
تفاله هسته انار عمده | شرکت آرکا تأمین زرفیروز
اردیبهشت 8, 1400
تفاله هویج خوراک طیور

تفاله هویج برای دام به صورت عمده و با عالی ترین قیمت روز بازار از طریق این بازرگانی عرضه می گردد. اگر خریدار مرغوب ترین کیفیت تفاله هویج هستید، می توانید سفارش بی واسطه خود را همین حالا در این مجموعه ثبت نمایید.

آیا می دانید تفاله میوه ها چه کاربردی دارند؟ آیا از خواص منحصر به فرد تفاله هویج با خبر هستید؟ آیا می دانید بهترین روش خرید انواع تفاله های دامی تازه کدام است؟ در ادامه به تمامی سوالات بالا یه طور کامل پاسخ داده ایم. لذا خواهشمندیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

تفاله هویج محصولی خوش خوراک برای دام

همانطور که می دانید تمامی میوه هایی که از آن ها آبمیوه تولید می شود را می توان به چشم یک نهاده دامی ارزشمند به حساب آورد. بدین صورت که پرتقال، سیب، لیمو، آناناس، هویج و … پس از آبگیری پوست و تفاله های خود را به جای می گذارند.
این تفاله های باقی مانده را به عنوان نهاده دامی در جیره غذایی دام مورد استفاده قرار می دهند.

از مهم ترین دلایلی که از تفاله میوه ها در تغذیه نشخوار کنندگان استفاده می شود، موارد زیر را می توان نام برد:

  1. دارا بودن مواد بسیار مغذی
  2. دارا بودن قیمت بسیار مناسب

تفاله هویج برای دام بهترین ماده غذایی به شمار می رود که به شدت خوش خوراک است و در بین دامدارن بسیار طرفدار دارد.

این نهاده دامی سرشار از مواد مفید زیر می باشد:

  • ویتامین A
  • ویتامین K
  • فیبر

تفاله هویج برای دام

خرید تفاله هویج برای دام به صورت عمده

شایان ذکر است که تفاله اکثر میوه ها و به خصوص هویج دارای مقادیری از رطوبت می باشد، پس احتمال پوسیدگی و کپک زدن آن زیاد است. از این رو پیشنهاد می شود سریعا آن را در اختیار دام قرار داد.
در نتیجه بهترین راه خرید تفاله هویج دامی به صورت عمده و تازه می باشد، تا عالی ترین نتیجه مطلوب در بدن دام رخ دهد.
تفاله هویج را می توانید به صورت مستقیم از کارخانجات تولیدی آب هویج، مربای هویج و کنسروهای آماده حاوی هویج تهیه کنید. اما خرید از این کارخانجات به سادگی نیست زیرا خود آن ها تفاله ها را به فروشندگان نهاده های دامی در بازار می فروشند.
از این رو توصیه می شود این نهاده دامی ارزشمند و مقوی را از مرکز فروشی که در ادامه معرفی خواهیم نمود به صورت بدون واسطه تهیه نمایید.

مزایای سفارش تفاله دامی از شرکت زرفیروز

همانطور که متوجه شدید خرید تفاله هویج برای دام از مراکز فروش حضوری موجود در بازار مقرون به صرفه نمی باشد و همچنین از کیفیت مرغوبی نیز ممکن است برخوردار نباشد.
شرکت بازرگانی زرفیروز شناخته شده ترین مرکز فروش عمده انواع نهادی های دامی در کشور می باشد که با کارخانجات تولید کننده آبمیوه های طبیعی قرارداد دارد. در نتیجه تمامی تفاله های میوه ها را روزانه به صورت تازه از درب کارخانه بارگیری می کند و با اقتصادی ترین قیمت بدون هیچ گونه واسطه ای به فروش می رساند.

در نتیجه مهم ترین مزایای خرید تفاله هویج برای دام از شرکت زرفیروز را می توان موارد زیر دانست:

  1. قیمت بدون واسطه و مقرون به صرفه
  2. تازه ترین و مرغوب ترین کیفیت تفاله

شما دامداران عزیز می توانید برای خرید ارزان ترین قیمت تفاله هویج همین حالا سفارش خود را در مرکز فروش زرفیروز ثبت نموده و درب دامپروری خود تحویل بگیرید.