خرید تفاله هسته انار فرآوری شده برای دام

تفاله سیب دامی قیمت جدید
فروش تفاله سیب ارزان برای دامداری ها
بهمن 22, 1399
خرید لیمو ترش برای دام
پخش تفاله لیمو به صورت مستقیم برای دامداری ها
بهمن 22, 1399
توزیع تفاله انار

خرید تفاله هسته انار را از طریق این شرکت فروش انجام داده و در مورد فواید و قیمت آن از مشاوره های کارشناسان حاضر در شرکت بهره مند شوید. خرید تفاله هسته انار فرآوری شده برای دام را می توانید با کمترین قیمت از طریق شرکت ما انجام دهید.

تفاله هسته انار فرآوری شده و خواص آن برای دام

تفاله هسته انار دارای فواید بسیار بالایی می باشد. انار از دسته محصولات کشاورزی محسوب می شود که علاوه بر این که خود خواص بسیار زیادی دارد، هسته آن هم دارای خاصیت های بی شماری می باشد.
هسته و یا تفاله های انار بیشتر از چهل الی پنجاه درصد از وزن این میوه را تشکیل می دهند. از هسته انار می توان به عنوان یک تغذیه مناسب برای دام ها نام برد که دلیل آن وجود مواد مغذی بسیار زیادی در آن می باشد.
هسته و یا تفاله انار حاوی چربی بسیار بالایی می باشد که همین امر به چربی شیر دام (گاو، گوسفند، بز و…) کمک می کند.
ترکیبات هسته و یا تفاله انار شامل:

  • مقدار 13.2 درصد پروتئین
  • 27 درصد چربی
  • 35.3 فیبر خام
  • 4.7 درصد کربوهیدرات
  • 2 درصد خاکستر
  • 5 الی 7 درصد رطوبت و دیگر ترکیبات

مقدار رطوبتی که در تفاله انار وجود دارد باعث دیرتر خراب شدن و یا خراب نشدن آن می شود. هنگام خرید تفاله و یا هسته انار تمرکز خود را بر روی تفاله های با کیفیت قرار دهید. چرا که هسته های بی کیفیت علاوه بر این که هیچ خاصیتی برای دام های شما ندارند حتی گاهاً منجر به ضرر هم می شوند.
پس در نتیجه خرید تفاله هسته انار می تواند یک گزینه مناسب برای تغذیه دام ها باشد. خرید درست و استفاده مناسب از آن به کسب سود شما دامداران کمک زیادی می کند.

خرید تفاله هسته انار

 

قیمت تفاله انار به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل زیادی در خرید تفاله هسته انار دخیل می باشند که در ادامه به بیان این عوامل خواهیم پرداخت.
اولین عامل شرایط کشت می باشد که با توجه به میزان هزینه هایی که باغداران یا کشاورزان در زمان کاشت و برداشت می پردازند، قیمت تفاله هسته انار نیز متغیر می شود. یعنی با بالا رفتن هزینه های کشت، هزینه این محصول نیز بالاتر رفته و بالعکس با کاهش هزینه های کشت قیمت محصول هم کاهش می یابد.
گاهاً با هجوم آفت ها کشاورزان و یا باغداران برای جلوگیری از آسیب به محصولات خود مجبور به استفاده از سم و داروهایی می باشند که استفاده از این دارو ها و آفت کش ها برای کشاورزان هزینه هایی را به همراه دارد.
جدا کردن هسته و تفاله از انار سختی هایی دارد که باعث بالا رفتن قیمت آن ها می شود.
همچنین شرکت ها و کارخانه های مختلف از دستگاه های متفاوتی اعم از پیشرفته و یا غیر پیشرفته استفاده می کنند که این هم از دیگر عوامل متغیر بودن قیمت در خرید تفاله هسته انار می باشد.

سفارش خرید تفاله هسته انار بصورت تضمینی

بازار خرید تفاله هسته انار بازاری است که هیچ گاه راکد نمی ماند، علی الخصوص در فصلی که این میوه برداشت می شود.
شما خریداران گرامی برای خرید تفاله هسته انار به صورت تضمینی و با قیمت مناسب می توانید از طریق این شرکت فروش به صورت آنلاین اقدام کنید و برای اطمینان داشتن از کیفیت محصولات ما می توانید نظرات دیگر کاربران سایت را بخوانید و سپس سفارش خود را ثبت کنید.
علاوه بر آن پس از خرید و دریافت محصول خود و اطمینان حاصل کردن از کیفیت آن شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید تا دیگران نیز از نظرات شما استفاده کنند.
یکی از مراکزی که می توانید بصورت تضمینی سفارش خرید تفاله انار را با قیمت مناسب در آن ثبت کنید شرکت زرفیروز است.