خرید تفاله هویج خوراک دام به صورت عمده

خرید تفاله گوجه برای طیور
خرید تفاله گوجه برای طیور بصورت عمده و ارزان
خرداد 12, 1400
خرید تفاله انگور باکیفیت
خرید تفاله انگور باکیفیت با قیمت سال جدید
خرداد 12, 1400
تفاله هویج خوراک طیور

خرید تفاله هویج دامی به عنوان خوراک دام با ارزان ترین قیمت ممکن از طریق این مرکز فروش معتبر به صورت اینترنتی برای خریداران عمده امکان پذیر می باشد.

آیا می دانید تفاله هویج چه خواص منحصر به فردی برای دام دارد؟ آیا می خواهید تفاله هویج دامی مرغوب را به شکل تازه و قیمت ارزان خریداری نمایید؟
ما در ادامه معتبرترین مرکز فروش انواع نهاده های دامی را به شما معرفی خواهیم نمود تا با خیال راحت خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید. پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

از خواص تفاله هویج برای دام چه می دانید؟

همانطور که می دانید با بالا رفتن جمعیت، تاسیس دامداری ها و دامپروری ها نیز به جهت تامین نیاز انسان ها رشد چشمگیری یافته است.
از این رو تامین غذای دام که هزینه اصلی دامداری را در بر می گیرد بسیار مشکل می باشد. به همین دلیل به جای استفاده از دانه های غلات و علوفه دامی که هزینه بالایی دارند، دامداران به فکر افتادند تا این نوع خوراک ها را با دیگر مواد غذایی مفید جایگزین کنند.
یکی از محصولات غذایی مفید و مغذی در تغذیه دام، تفاله های میوه ها می باشند که سرشار از خواص ارزشمند برای بدن دام هستند. میوه هایی نظیر پرتقال، لیمو، هویج، آناناس، گوجه و … بهترین گزینه جهت استفاده به عنوان خوراک دام می باشند.
تفاله هویج برای دام بی نهایت خوش خوراک بوده و همچنین قابلیت هضم خیلی خوبی نیز دارد و همه نشخوار کنندگان با میل زیادی آن را مصرف می کنند.
شایان ذکر است که تفاله هویج دارای میزان قابل توجهی رطوبت می باشد، به همیم دلیل نگهداری طولانی مدت آن امکان پذیر نبوده و به سرعت باید توسط دام مصرف گردد.

از مهم ترین خواص تفاله هویج موارد زیر را می توان نام برد:

  • غنی از مواد معدنی است.
  • سرشار از ویتامین A می باشد.
  • دارای ویتامین K است.
  • منبع غنی از پتاسیم است.
  • دارای آنتی اکسیدان های مفید است.
  • سرشار از فیبر می باشد.

خرید تفاله هویج دامی

چگونگی خرید تفاله هویج دامی مرغوب

تمامی کارخانجات تولید کننده آبمیوه و مربای هویج پس از تولیدمحصول خود ضایعات آن که حاوی تفاله های هویج است را جمع آوری می کنند و جهت استفاده به عنوان خوراک دام می فروشند.
برای خرید تفاله هویج دامی مرغوب می توانید مستقیما این نهاده دامی را از خود کارخانه های تولیدی تهیه نمایید. اما این روش خرید کاری راحت نیست، زیرا مدیریت کارخانجات تمامی ضایعات قابل استفاده را به مراکز فروشی که با آن ها قرارداد دارند می فروشند.
از این رو شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش معتبر انواع نهاده های دامی، با خیال راحت مرغوب ترین تفاله هویج را خریداری نمایید.

مناسب ترین قیمت تفاله هویج در بازار آنلاین

این مجموعه به عنوان معتبرترین مرکز فروش انواع نهاده های دامی در سطح کشور، با کارخانجات آبمیوه گیری قرارداد دارد و تازه ترین تفاله ها را مستقیما از درب کارخانه خریداری می نماید.
در این مرکز فروش ارزان ترین قیمت تفاله هویج دامی به صورت بدون واسطه به فروش می رسد. همچنین برای راحتی خریداران تمامی محصولات موجود بر روی وب سایت فروش این مجموعه قرار گرفته تا شما مشتریان عزیز بتوانید به آسانی سفارش خود را به ثبت برسانید.
پس اگر تمایل به خرید تفاله هویج دامی با کیفیت و ارزان قیمت دارید می توانید همین حالا این نهاده دامی را خریداری نموده تا در کوتاه ترین زمان ممکن درب دامداری تحویل بگیرید.