خرید تفاله گوجه برای طیور بصورت عمده و ارزان

عرضه تفاله سیب ارزان
پخش تفاله سیب خوراک دام با قیمت عمده
خرداد 10, 1400
تفاله هویج خوراک طیور
خرید تفاله هویج خوراک دام به صورت عمده
خرداد 10, 1400
خرید تفاله گوجه برای طیور

خرید تفاله گوجه برای طیور با ارزان ترین قیمت، از این بازرگانی آنلاین امکان پذیر است. جهت سفارش بهترین کیفیت تفاله گوجه فرنگی خشک بصورت عمده با ما تماس حاصل فرمایید.

بررسی فواید تفاله گوجه برای دام و طیور

امروزه صنعت دامداری و دامپروری یکی از اصلی ترین رشته های کشاورزی به شمار می رود؛ با پیشرفت تمدن و افزایش جمعیت، بشر برای رفع نیازهای خود به ناچار به پرورش دام روی آورده است.

شایان ذکر است که یکی از مهم ترین بخش در حوزه پرورش دام، خوراک یا به اصطلاح جیره دام می باشد که شامل موارد زیر است:

  1. علوفه: هرگونه خوراک گیاهی که دارای ارزش غذایی بوده و برای دام خوش خوراک باشد، علوفه نامیده می شود مثل یونجه، کاه، شبدر و …
  2. نان خشک: مصرف نان خشک برای دام از قدیم مرسوم بوده و می توان به عنوان جایگزین نشاسته در تغذیه دام، از آن استفاده نمود.
  3. کنسانتره (خوراک متراکم): به خوراکی که از رشته های کمی تشکیل شده باشد و در کنار علوفه مورد مصرف قرار گیرد، کنسانتره می گویند مانند غلات (ذرت، جو، سبوس گندم و …) و انواع تفاله ها و کنجاله ها.

تفاله گوجه فرنگی خشک حاصل کارخانجات رب گوجه بوده که توسط دستگاه های مخصوص و طی فرآیندی خاص تولید می شود و دارای مواد مغذی بسیاری است. این محصول به عنوان جیره غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد و در بین دامداران قابل توجه می باشد.

فواید تفاله گوجه خشک برای دام و طیور عبارتند از:

  • دارای مقدار قابل توجهی پروتئین است.
  • به دلیل داشتن PH اسیدی، به راحتی قابل هضم و جذب می باشد.
  • باعث مقاومت دام و طیور در برابر گرما زدگی و سرما خوردگی، به سبب دارا بودن ویتامین C می شود.
  • دارای ویتامین های A و B است.
  • به دلیل قیمت مناسب، باعث کاهش هزینه های مصرفی دامداران می گردد.

خرید تفاله گوجه برای طیور

چگونه تفاله گوجه برای طیور و دام بخرم؟

لازم به ذکر است که در چند سال اخیر مصرف تفاله گوجه برای دام و طیور، باعث افزایش انگیزه کارخانجات تولیدی شده و همچنین یک فرصت طلایی برای رونق اقتصادی محسوب می شود.
گفتنی است که کارخانجات تولید تفاله گوجه، محصولات خود را به مراکز معتبر و فروشگاه های سراسر کشور توزیع می کنند.
برای خرید تفاله گوجه برای طیور بصورت عمده می توانید به نمایندگی ها و مراکز فروش تفاله در شهر محل زندگی خود مراجعه کنید.
ولی ما راهکار ویژه ای برای شما داریم؛ امکان خرید بی دردسر و مقرون به صرفه تفاله گوجه درجه یک و تضمینی از طریق وب سایت برای شما خریداران عمده فراهم شده است، می پرسید چگونه؟
برای دریافت پاسخ ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

خرید تفاله گوجه برای طیور با قیمت ارزان

همانطور که می دانید تفاله گوجه محصول کارخانه های سس و رب گوجه فرنگی می باشد، در واقع حکم ضایعات یا یک محصول فرعی را برای این کارخانه ها دارد.
امروزه به دلیل یافتن مواد مغذی و پروتئین بسیار در تفاله گوجه خشک و همچنین خوش خوراک بودن، استفاده از آن در خوراک دام بسیار رواج یافته است و با افزایش تقاضای دامداران، خرید و فروش آن به طرز چشمگیری زیاد شده است.
قیمت تفاله گوجه فرنگی با توجه به فصول سال، کیفیت محصول و میزان موجودی آن دارای نوسان می باشد.
خریداران می توانند در بازرگانی ما با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنند و از قیمت روز تفاله گوجه فرنگی آگاه شوند، سپس یک خرید بدون واسطه و مقرون به صرفه را با ما تجربه نمایند.