خرید عمده تفاله سیب دامی با قیمت سال جدید

تفاله هویج درجه یک
فروش تفاله هویج درجه یک مناسب دامداری ها
فروردین 23, 1400
قیمت تفاله نیشکر
خرید تفاله چغندر ارزان مناسب برای دامداری ها
فروردین 23, 1400
عرضه تفاله سیب ارزان

تفاله سیب دامی قیمت جدید را می توانید به صورت عمده خرید کنید. این تفاله از نظر ارزش غذایی بسیار مقوی است و تاثیر زیادی در افزایش روند رشد و وزن دام دارا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران تماس بگیرید.

از خواص تفاله سیب برای دام چه می دانید؟

تفاله سیب یک منبع عالی از الیاف قابل هضم برای نشخوار کنندگان می باشد، اما میزان پروتئین آن کم است. موقع تولید این تفاله برای کمک به استخراج عناصر، از ترکیباتی جاذب مانند تراشه های چوب استفاده می کنند و به همین علت کیفیت تغذیه ای محصول می تواند به میزان اندکی کاهش پیدا کند.
تفاله سیب به طور یک فرآورده مرطوب تقریبا دارای 20 درصد ماده خشک می باشد و میزان پروتئین خام آن حدود ۷ درصد و انرژی آن متوسط هست. تفاله سیب از خوش خوراکی بالایی برخوردار است و برای بیشتر نشخوار کنندگان یک جایگزین مناسب برای علوفه به حساب می آید، اما چون به صورت طبیعی از نظر مواد معدنی فقیر می باشد، باید همراه با مکمل های معدنی مفید مورد تغذیه دام ها قرار بگیرد.
شایان ذکر است تفاله سیب در حالت تازه بسیار خوش خوراک است، به همین دلیل توصیه می شود با توجه به امکانات و شرایط نگهداری، به صورت روزانه تهیه و مصرف گردد تا رطوبت بالای آن مشکل ساز نشود.
متغیر بودن میزان تولید و میزان مواد مغذی تفاله سیب، مصرف وسیع آن در خوراک دام، موجب مشکل می شود.
وجود پکتین ها و پنتوزان ها در این تفاله ممکن است در دام های جوان، خوک، گوساله های جوان سبب ایجاد اختلالات گوارشی شود. در دام های بالغ به دلیل تکامل سیستم گوارشی این مشکلات وجود نخواهد داشت.

به طور کلی خواص تفاله سیب برای دام عبارتند از:

  • تامین کننده فیبر مورد نیاز دام به صورت کامل
  • خوش خوراک بودن
  • وزن گیری از سریع دام های گوشتی با مصرف آن
  • کمک به گوارش بهتر دام
  • قیمت ارزان و مقرون به صرفه
  • بهره ‌مندی از مواد مغذی بالا

تفاله سیب دامی قیمت جدید

قیمت تفاله سیب در بازار آنلاین

همانطور که می دانید امروزه نیاز بازار به محصولات های دامی بسیار افزایش یافته است به همین دلیل تعداد دام های پرورشی نیز افزایش می یابد.
اما مهم ترین نکته در صنعت دامداری تامین خوراک دام است که امروز به دلیل گران بودن نهاده های دامی، دامداران از هر گونه موادی که قابل استفاده برای خوراک دام باشد استفاده می کنند.
یکی از بهترین خوراک ها تفاله سیب می باشد که در بالا خواص آن ذکر شده است.
دامداران می توانند با استفاده از این تفاله علاوه بر تامین مواد مغذی برای دام، سود بیشتری نیز به دست بیاورند، زیرا قیمت تفاله سیب در بازار آنلاین بسیار اقتصادی و به صرفه می باشد.
شما خریداران گرامی می توانید برای بهره مندی از قیمت ارزان تفاله سیب در بازار آنلاین به راحتی در منزل خود وارد سایت این مجموعه شوید و محصول خود را در کمتر از چند دقیقه سفارش دهید.

خرید عمده بهترین تفاله سیب دامی قیمت جدید

مشتریان گرامی می توانند برای خرید عمده بهترین تفاله سیب دامی قیمت جدید به بزرگ ترین مجموعه فروش تفاله های دامی مراجعه کنند.
این مجموعه برای کسب رضایت مشتری و ارائه خدمات بیشتر، مشاوره رایگان قبل از خرید به مشتریان خود ارئه می دهد.
همچنین شما می توانید برای کسب اطمینان از قیمت این محصول، با مراکز معتبر فروش تفاله سیب ارتباط مستقیم برقرار کنید و از تمامی قیمت ها لیست تهیه کنید.
مهم ترین هدف این مجموعه کسب رضایت مشتری است.