خرید و فروش تفاله نیشکر تغذیه دام

فروش تفاله خشک گوجه فرنگی
تفاله گوجه فروش با بهترین قیمت روز
مهر 9, 1399
تفاله چغندر برای بره پرواری
قیمت تقاله چغندر همدان برای گاو شیری
مهر 9, 1399
خرید و فروش تفاله نیشکر

خرید و فروش تفاله نیشکر تغذیه دام را در بزرگترین مرجع خرید و فروش تفاله انجام دهید. دامداران عزیز می‌توانند جهت خرید عمده تفاله نیشکر قیمت مناسب با ما تماس حاصل کنند.

تفاله نیشکر در تغذیه دام

رشد روز افزون جمعیت در سراسر دنیا و نیاز آنان به مواد غذایی و سایر اغلام با وجود كمبود مواد مورد نیاز در روند تولید مواد غذایی توجه عموم را به سمت راهكارهایی كه بتوان از امكانات موجود در جهت تأمین نیازهای غذایی جامعه حد اكثر استفاده را کرد جلب كرده است.
با وجود این نیاز‌ها، استفاده از محصولات فرعی حاصل از صنایع مختلف جایگاه ویژه‌ای در تغذیه دام پیدا کرده است که از این محصولات فرعی می‌توان به تفاله‌ها و کنجاله‌هایی چون تفاله نیشکر، تفاله چغندر، تفاله گوجه فرنگی، کنجاله سیاه‌دانه، کنجاله کنجد و … اشاره کرد.
از این میان تفاله‌ها، تفاله حاصل از نیشكر از پر انرژی‌ترین تفاله‌ها برای تغذیه دام محسوب می‌شود که پس از استخراج شكر، بدست می‌آید. تفاله نیشکر را با نام باگاس نیز می‌شناسند.
باگاس یكی از تولیدات جانبی نیشكر است كه ۲۰ تا ۳۰ درصد وزن نیشکر را تشكیل می‌دهد. باگاس را می‌توان همان باقیمانده‌ی فیبری به جای مانده پس از عصاره گیری شكر نامید كه در قطعات ریز و به رنگ زرد كاهی است.
گاباس سرشار از فیبر و نیتروژن پایین قابل هضم است. میزان عناصر تشكیل دهنده گاباس با توجه به گونه‌های مختلف نیشکر، بر حسب رشد سنی نیشكر، نحوه‌ی برداشت آن، میزان بازیابی و عصاره گیری متفاوت است .
تولید متوسط نیشكر در هر هكتار حدود یكصد تن است که بر اساس تجربه به دست آمده این اثبات شده است.
فیبر باگاس دارای تركیبی غیر محلول  در آب بوده که بیشتر از سلولز، پنتوان و لیگنین تشكیل شده است.
مهمترین انواع فیبر موجود در باگاس را می‌توان به شرح زیر بیان کرد:

  1. سلول‌های استوانه‌ای سخت: دارای دیوارهای محكم خارجی و بافت آوندی هستند. این سلول‌ها را ( فیبر حقیقی) می‌نامند.
  2. سلول‌هایی با شكل نامنظم و دیواره‌های نازک و لطیف: معمولا در قسمت‌های میانی از ساقه‌ی نیشكر قرار گرفته‌اند که به نام پیت رایج‌اند.

با توجه به تحقیقات پی در پی بر روی ساقه‌ی نیشکر در سال‌های اخیر، ثابت شده که این تفاله برای خوراک دام می تواند موثر واقع شود و همچنین می‌تواند جایگزین مناسبی بجای غلات گران قیمت برای دامدار باشد؛ به همین خاطر امروزه اغلب دامدارن عزیز برای رفع نیازهای تغذیه‌ای دام‌های خود به تفاله نیشکر روی آورده‌اند و این باعث رونق گرفتن بازار خرید و فروش تفاله نیشکر شده است.

خرید و فروش تفاله نیشکر

چگونگی خرید تفاله نیشکر با قیمت مناسب

اگر به دنبال خرید عمده تفاله نیشکر هستید باید قبل از هر چیزی با شرایط بازار خرید و فروش تفاله نیشکر آشنایی داشته باشید؛ زیرا بدون داشتن تجربه‌ی کافی ممکن است شما در معامله مغلوب شوید.
شرکت فروش تفاله نیشکر، با سال‌ها تجربه در کنار شما هموطنان است تا بتوانید بهترین تفاله نیشکر را با استفاده از تجارب ما خرید کنید.
ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا شما بصورت مستقیم و با حذف واسطه گران، با تولید کنندگان عمده تفاله نیشکر در ارتباط باشید.

سایت خرید و فروش تفاله نیشکر

سایت خرید و فروش تفاله نیشکر به منظور ارتقای خدمت رسانی متقابل خریدارن و فروشندگان تفاله نیشکر طراحی شده است. این شرکت در تلاش است تا بتواند بصورت مستقیم با مشتریان خود داد و ستدهای خود را انجام دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است با شماره‌های مشاورین و پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید.