فروش تفاله انگور خشک خوراک دام

توزیع تفاله انار
مرکز پخش عمده تفاله انار باکیفیت
مهر 3, 1399
فروش تفاله خشک گوجه فرنگی
تفاله گوجه فروش با بهترین قیمت روز
مهر 3, 1399
فروش تفاله انگور دامی

فروش تفاله انگور خشک به صورت خوراک دام موجب می شود تا جایگزین بسیار با صرفه ای در خوراک دام به وجود بیاید. فروش انگور خشک موجب می‌شود تا دامداری‌ها بتوانند در مصرف گندم و جو صرفه جویی کرده و مواد غذایی مناسبی را جایگزین آنها کنند.

خواص تفاله انگور برای خوراک دام

با توجه به صنعتی شدن پرورش دام ها و استفاده زیاد دام ها از خوراک و کمبود زمین های کشاورزی برای کاشت و پرورش مواد غذایی برای دام ها دامداران درصدد جایگزین منابع مغذی بر آمده اند تا بتوانند جیره خوبی در خوراک دام باشند و از لحاظ اقتصادی هم به صرفه باشد.
استفاده از تفاله میوه ها می تواند یک جایگزین بسیار مناسب و با خاصیت بالا باشد یکی از این تفاله ها که بسیار مناسب برای خوراک دام است تفاله انگور می باشد.
استفاده از تفاله انگور خشک و خوراک دام دارای خواص بسیار زیادی می باشد که به برخی از آنها اشاره می کنیم از جمله:

 • تفاله انگور دارای ترکیبات آلی از پلی فنول ها می باشد که این مواد خاصیت ضد التهابی دارند و در تنظیم عملکرد های سلولی تاثیر زیادی دارد.
 • همچنین تفاله انگور دارای ویتامینهای و سی می باشد که موجب می شود تا سیستم ایمنی بدن حیوانات افزایش پیدا کرده و کمتر دچار بیماری شوند.
 • آنتی اکسیدان های بسیار قوی در تفاله انگور وجود دارد که موجب اثرات ضد میکروبی و ضد ویروسی در بدن دام ها می شود.
 • مواد معدنی خاص به همراه کربوهیدرات‌های موجود در تفاله انگور موجب می‌ شود تا پیوندهای محکمی با آنزیم های هضمی برقرار کنند و در مقابل هضم مقاوم می باشند.
 • تانن موجود در تفاله انگور موجب می ‌شود تا اسید های چرب و غیر اشباع در دام ها غلیظ شود و این غلظت تاثیر مثبتی بر سلامت دامها دارد.
 • به دلیل رنگدانه های موجود در تفاله انگور رنگ گوشت دام ها نیز بهبود پیدا کرده و بهتر می شود.
 • به دلیل خوش خوراک بودن این تفاله ها و قابلیت هضم بهتر باعث هضم آسان تر جیره ‌های غذایی دام ها می شود.
 • به دلیل وجود الیاف زیاد در تفاله انگور از انرژی و پروتئین خوبی برخوردار می باشد و انرژی آن در حد انرژی کاه برای دام ها است.

فروش تفاله انگور

مرکز فروش تفاله انگور خشک به قیمت روز

مرکز فروش تفاله انگور خشک تلاش می کند تا این محصول را با کیفیت بسیار بالا به دامداران در سراسر کشور عرضه کند.
به دلیل این که تفاله انگور یک محصول فصلی می باشد و در یک فصل به میزان زیاد تولید می‌شود معمولاً آن را خشک می‌ کنند تا بتوانند در تمام طول سال از آن استفاده کنند.
مرکز فروش از طریق راه های مختلفی می تواند تفاله های انگور با کیفیت را به دامداران عرضه کند که عبارتند از:

 • فروش به صورت مستقیم: می تواند به صورت مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را به دامداری ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه کند.
 • نمایندگی های پخش: مرکز فروش می تواند در شهرها و قسمتهای مختلف، نمایندگی های پخش ایجاد کند و توسط آنها این محصول را به دامداری ها عرضه کند بدین وسیله افراد زیادی به این محصول دسترسی پیدا کرده و تهیه آن برای آنها ساده تر می شود.
 • فروش به صورت آنلاین: همچنین می تواند با ایجاد سایت های آنلاین برای فروش این محصول اقدام کنند بدین وسیله از اقصی نقاط کشور به راحتی می‌ توانند بدون هزینه های رفت و آمد این محصولات را از سایت های آنلاین با قیمت مناسب تهیه کنند.