فروش تفاله لیمو ترش برای دام با کیفیت عالی

خرید تفاله انگور باکیفیت
فروش تفاله انگور خوراک دام با کمترین قیمت بازار
فروردین 15, 1400
تفاله گوجه برای گاو
تفاله گوجه برای گاو با قیمت روز بازار
فروردین 15, 1400
فروش تفاله لیمو ترش برای دام

فروش تفاله لیمو ترش برای دام با قیمت باورنکردنی توسط این مرجع انجام می شود. شما می توانید محصول مورد نظر را به صورت بی واسطه و مستقیم از این شرکت فروشنده تفاله لیمو ترش با کیفیت عالی سفارش دهید.

چرا تفاله لیمو برای دام مناسب است؟

همانطور که می دانید صنعت دامپروری یکی از پراهمیت ترین صنایع می باشد که در چند سال گذشته تا به امروز شاهد رشد فوق العاده آن هستیم.
لازم به ذکر است که یکی از بهترین خوراکی هایی که می تواند جایگزین مناسبی برای علوفه به سبب کاهش بارندگی و کمبود خوراک، در تغذیه دام باشد تفاله لیمو می باشد.
دقت کنید که تفاله لیمو در طی فرآیندی از طریق آب گیری لیمو به وجود می آید که شامل پوست و دانه می باشد.
تفاله لیمو منبع غنی پروتئین، کربوهیدرات، چربی ها و ویتامین می باشد که دام ها با خوردن این خوراک به امتداد پیداکردن حیات خود کمک شایانی می کنند.
دقت کنید که تفاله لیمو از ۸.۴ درصد پروتئین برخوردار است که این امر سبب چاق شدن و در نهایت افزایش گوشت خالص دام ها می شود، از طرفی طعم خوب و خوش خوراکی بالای تفاله لیمو نیز سبب شده تا دام ها مقدار زیادی از آن را مصرف می کنند و به زیاد شدن شیر خود کمک شایانی کنند.
همچنین تفاله لیمو دارای ۸۸ درصد ماده خشک، ۲.۵ درصد چربی خام، ۴.۵ درصد خاکستر، ۹.۶ درصد فیبر، ۷.۰۳ درصد رطوبت، ۷ درصد چربی و ۶.۰۲۶ درصد مواد معدنی می باشد.
همانطور که می دانید یکی از دغدغه های دامداران تهیه علوفه و خوراک برای دام ها می باشد که امروزه با توجه به افزایش بالای قیمت ها، خرید آن برای بسیاری از دامداران غیر ممکن است، از این رو تفاله مرکبات همچون تفاله لیمو را مورد استفاده قرار می دهند که علاوه بر خواص بسیار، قیمت نسبتا مناسبی هم دارد.

فروش تفاله لیمو ترش برای دام

قیمت فروش تفاله لیمو ترش برای دام

خرید تفاله لیمو علاوه بر داشتن کیفیت بالا و دارا بودن ویتامین ها، خرید بسیار به صرفه است چرا که قیمت مناسب آن روحیه دامداران را افزایش می دهد و آن ها را به ادامه کار تشویق می کند.
همانطور که آگاهی دارید امروزه قیمت فروش تفاله لیمو ترش برای دام با توجه به نوسانات بازار، کیفیت و شرکت عرضه کننده متفاوت است اما این شرکت اوضاع اقتصادی دامداران در کل کشور را در نظر گرفته و آن را با قیمت مناسبی نسبت به دیگر‌ مراکز در اختیار خریداران قرار می دهد.
یکی از بهترین و‌کاربردی ترین روش های خرید و فروش، خرید و فروش به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد چرا که شما را از پرداخت هزینه های بسیاری منع می کند و خرید و فروش را آسان می‌کند.

نمایندگی پخش مستقیم تفاله لیمو

می دانید که امروزه تفاله لیمو طرفداران زیادی پیدا کرده که تعداد آن ها روز به روز در حال زیاد شدن است، از این رو مراکز و شرکت های زیادی این روزها در زمینه فروش تفاله لیمو ترش برای دام فعالیت می کنند چرا که می دانند با فروش آن سود کلانی کسب می کنند.
پس به شما متقاضیان پیشنهاد می کنیم قبل از خرید نسبت به شرکتی که قصد سفارش از آن را دارید اطمینان حاصل کنید که برای کسب اطمینان می توانید از تجربه های دیگران استفاده فرمایید‌ چرا که مراکز زیادی به صورت کلاهبرداری فعالیت می کنند.
اگر شما هم قصد دارید بهترین تفاله لیمو ترش را به صورت عمده و در کوتاه ترین روز ممکن خریداری کنید با مشاورین و کارشناسان ما تماس بگیرید.