فروش تفاله هسته انار با برترین کیفیت

تفاله سیب درجه یک
تفاله سیب فروش عمده با کیفیت خوب
دی 26, 1399
خرید تفاله انار عمده
خرید تفاله انار عمده با کمترین قیمت
دی 26, 1399
توزیع تفاله انار

فروش تفاله هسته انار با برترین کیفیت هم اکنون توسط شرکت بزرگ پخش انواع تفاله های دامی درجه یک به صورت اینترنتی انجام می شود. تفاله هسته انار درجه یک را با قیمت مقرون بصرفه و عمده از این مجموعه می توان در کمترین زمان ممکن خرید.

تفاله هسته انار دامی و تاثیرات آن

تفاله هسته انار، جزو محصولات فرعی کارخانه‌ های تولید کمپوت، لواشک، آب میوه، شیره و کنسرو می باشد که به جهت انجام این فرآیند و تولید موارد ذکر شده، آب انار را از هسته پوسته و … جدا می کنند.
باقیمانده عمل استحصال آب میوه در کارخانجات آبمیوه گیری را تفاله می گویند که اگرچه، مصرف انسانی ندارند؛ اما به جهت وجود مقادیر زیادی از ویتامین ها و املاح معدنی در تغذیه دام مورد استفاده قرار می گیرد.
تفاله انار شامل چند قسمت، پوست انار، دانه انار و پوسته نرم داخل آن است که این ضایعات حدود 45-50 درصد انار را تشکیل می دهند و بعد از گرفتن آب انار به دست آمده و جهت مصارف دامی روانه بازار می گردند.
این تفاله، چربی زیادی دارد که با استفاده از آن شیر دام های شیری، چرب تر خواهد شد.
تفاله انار بسیار خوش خوراک است و به جهت ملس بودن و داشتن مزه مناسب، باعث افزایش اشتهای دام ها شده و خوراک آن ها را افزایش می دهد که در نتیجه بازدهی آن ها افزایش می یابد.

آنالیز تفاله انار به شرح زیر می باشد:

  • پروتئین 10-12
  • ماده خشک 3/92
  • چربی 10-11
  • خاکستر 69/4
  • الیاف خام 1/15-3/

با توجه به نتایج و تجربه دامداران مشخص شده که در طول زمان استفاده از تفاله هسته انار، بر کمیت و کیفیت شیر دام های شیری افزوده شده و این یعنی تاثیر این تفاله در فراورده های دامی بالا است.
از جهتی تفاله هسته انار در تعذیه طیور نیز باعث تقویت کیفیت تخم گذاری طیور نیز می شود و این مسئله به علت داشتن چربی زیاد است که باعث غنی شدن شیر دام و تخم پرندگان می ‌شود.
میزان عملکرد مثبت این محصول باعث جلب رضایت دامداران و صنعت طیور شده و همین امر موجب رونق مراکز فروش تفاله هسته انار می گردد.

فروش تفاله هسته انار

قیمت عمده توزیع تفاله هسته انار درجه یک

تفاله هسته انار که به عنوان یکی از فراورده های مهم دامی و تاثیر گذار شناخته می شود، توسط مراجع بسیاری با کیفیت های متمایزی عرضه می گردد.
بی شک کیفیت تفاله تمامی مراجع فروش تفاله هسته انار یکی نیست و به لحاظ نوع کیفیت محصول، نوع تولید، روش تولید یا استحصال، شرایط نگهداری و … متغییر است و این تفاوت کیفیت، بی شک بر قیمت تفاله نیز دخالت دارد‌.
تفاله انار باکیفیت را باید از شرکت های معتبری خریداری کرد که شرط اول فعالیت آن ها، ارائه محصول درجه یک و مرغوب است و بعد از آن قیمت را به عنوان گزینه مهم لحاظ کنند.
قیمت خرید عمده تفاله انار در بزرگترین مرجع رسمی فروش انواع نهاده های دامی مقرون بصرفه تر از مراکز دیگر است که در پایان به نحوه دسترسی به این مرجع معتبر اشاره خواهیم کرد.

فروش تفاله هسته انار مرغوب از درب کارخانه

مرکز فروش تفاله هسته انار یکی از قابل اعتمادترین فروشندگان اینترنتی در کشور است که تفاله مرغوب را با کیفیت عالی و قیمت قابل پرداخت به فروش می رساند.
این مجموعه معتبر، در تلاش است، تا با افزایش کیفیت محصولات خود روز به روز بر میزان رضایت مشتریان افزوده و در نتیجه باعث ارتقا سطح فروش مجموعه خود گردد.
این مرکز با رعایت تمامی استانداردهای لازمه، هم اینک بهترین تفاله را به صورت مستقیم از درب کارخانه به فروش می رساند، جهت خرید تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.