فروش تفاله هویج درجه یک مناسب دامداری ها

بهترین قیمت تفاله چغندر
تفاله چغندر | بزرگترین مرکز فروش تفاله چغندر در ایران
فروردین 21, 1400
عرضه تفاله سیب ارزان
خرید عمده تفاله سیب دامی با قیمت سال جدید
فروردین 21, 1400
تفاله هویج درجه یک

تفاله هویج درجه یک مناسب دامداری ها با دارا بودن بهترین کیفیت به روش آنلاین و مجازی به فروش می رسد. شما می توانید برای تهیه این محصول به راحتی با مشاوران این مجموعه ارتباط مستقیم برقرار کنید.

تفاله هویج برای دام و خواص آن

ضایعات به جا مانده از کارخانه های صنایع غذایی مانند کارخانجات آبمیوه گیری به ‌عنوان یکی از محصولات جانبی برای تهیه خوراک دام و طیور استفاده می شود. مهم ‌ترین دلیل استفاده از این ضایعات قیمت مناسب و اقتصادی، خوش خوراک بودن، قابلیت هضم راحت و دارا بودن ارزش غذایی بالا برای دام است.
با توجه به تحقیقات به‌ عمل ‌آمده توسط محققین ثابت شده‌ که دام‌ و طیور میل بسیار بالایی به مصرف تفاله هویج خواهند داشت. تفاله هویج به علت دارا بودن رطوبت بالا باید در شرایط خاصی نگهداری گردد تا برای دام قابل مصرف باشد.
لازم به ذکر است این تفاله می تواند به عنوان یک مکمل به صورت تازه، سیلو شده و خشک در تغذیه دام استفاده شود و یک منبع خوب برای تامین میزان انرژی و کلسیم مورد نیاز دام باشد.
همانطور که می دانید تفاله ها به نسبت کنجاله ها رطوبت بیشتری دارا هستند به همین دلیل نگهداری طولانی مدت آن ها مستلزم رعایت نکات مهمی است.
تفاله هویج، دارای درصد چربی، پروتئین و فیبر قابل ملاحضه ای می باشد که می تواند به شدت در افزایش فراورده های دامی تاثیرگذار باشد؛ و در دام های شیری باعث افزایش شیر و در دام های پرواری سبب افزایش گوشت دام می شود.

به طور کلی چند مورد از خواص استفاده از تفاله هویج در ادامه مطلب ذکر شده است:

  1. خوش خوراک بودن
  2. افزایش کیفیت محصولات دام و طیور همچون شیر ،تخم مرغ و …
  3. افزایش اشتها و خوراک دام و طیور
  4. کاهش هزینه خوراک

شایان ذکر است که تفاله هویج در افزایش وزن تخم مرغ نیز تاثیر گذار خواهد بود.

در ادامه مقاله با همراه باشید تا به آنالیز تفاله هویج بپردازیم:

  • پروتئین 5.5 درصد
  • ماده خشک 90 درصد
  • چربی 1.2 درصد
  • خاکستر 5.6 درصد
  • فیبر 7.4 درصد

تفاله هویج درجه یک

تفاله هویج درجه یک از کجا بخرم؟

همانطور که در بالا خواندید تفاله هویج ارزش غذایی بسیاری برای دام دارد و استفاده از آن نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت.
اما یکی از اساسی ترین مسائل در مورد این خوراک، خرید از نمایندگی معتبر است زیرا امروزه به دلیل وجود واسطه های بسیار امکان خرید تفاله هویج با کیفیت و ارزان قیمت مشکل شده است.
به شما اطمینان داده می شود این نمایندگی معتبر تفاله هویج درجه یک را با نازل ترین قیمت به فروش می رساند و شما به راحتی می توانید به طور آنلاین آن را خریداری کنید.

مرکز فروش بهترین تفاله دامی

مهم ترین هدف دامداران تهیه خوراک مناسب و ارزان قیمت برای دام های خود است تا از این طریق سود بیشتری دریافت کنند و بتوانند شغل خود را گسترش دهند.
مرکز فروش بهترین تفاله دامی با دارا بودن سابقه چندین ساله در این زمینه بهترین تفاله دامی را به بازار عرضه می کند که مناسب ترین خوراک برای دام محسوب می شود.
این مرکز فروش آنلاین بهترین تفاله دامی را بدون دخالت واسطه و دلال با قیمت اقتصادی به بازار ارائه می دهد.
مشاوران این مجموعه آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به سوالات شما مشتریان گرامی هستند.
همچنین شایان ذکر است این مجموعه برای کسب رضایت متقاضیان، تفاله هویج را در کوتاه ترین مدت کاری درب محل مورد نظر متقاضی تحویل خواهد داد.
به شما اطمینان داده می شود اگر از این محصول به میزان لازم در خوراک دام های خود استفاده کنید نتایج مثبتی دریافت خواهید کرد و مشتری همیشگی این مجموعه خواهید شد.