قیمت ارزان تفاله پرتقال در شرکت فروش آنلاین

تفاله چغندر برای بره پرواری
تفاله چغندر برای بره پرواری با خرید عمده و ارزان
اسفند 23, 1399
خرید تفاله هویج دامی
خرید بهترین تفاله گوجه مناسب دامداری ها
اسفند 23, 1399
قیمت ارزان تفاله پرتقال

قیمت ارزان تفاله پرتقال در شرکت فروش آنلاین از درب کارخانه توزیع می گردد. این مرکز بهترین کیفیت تفاله پرتقال درجه یک را با قیمت منحصر به فردی به صورت مستقیم به فروش می رساند.

تفاله پرتقال دامی چه تاثیری در جیره دام دارد؟

همانگونه که مستحضر هستید، صنعت دامپروری از بزرگ ترین صنایعی است که برخی از خوراک انسان وابسته به آن ‌می باشد و جمعیت دامی نیز تحت تاثیر این نیاز روز به روز در حال گسترش بوده و این دام متاثر از تامین نیازهای تغذیه ای خواهد بود که با هر میزان تغذیه مناسب قطعا بازدهی آن نیز ارتقا می یابد.
پسماندهای صنعت مرکبات چون تفاله پرتقال از محصولات باکیفیتی است که با دارا بودن ویتامین های خاص توانسته در جیره غذایی حیوان جای بگیرد.
تفاله پرتقال علی رغم انرژی زا بودن باعث کاهش وابستگی دام به غلات، حذف هزینه های اضافی و تامین میزان رطوبت مطلوب برای دام است که برای رشد میکروارگانیسم های شکمبه مفید هستند.
این تفاله غنی از ترکیبات پکتینی و کربوهیدارت های محلول است که ویژگی هایی مشابه با برخی از علوفه ها دارد.
این تفاله دارای مقادیر بالایی کربوهیدارات های محلول در شوینده خنثی مانند اسیدهای آلی، گلوکان ها و غیره است که می توانند جایگزین بخشی از غلات در جیره نشخوار کنندگان باشند و همچنین باعث بهبود ارزش تغذیه ای مرکبات به شیوه های کاهش رطوبت، افزایش ترکیبات نیتروژنی و افزایش خوش خوراکی شوند.
تفاله پرتقال رطوبت زیادی دارد که جهت ماندگاری بالا می توان هم آن را خشک و هم یا سیلو نمود که این خشک کردن به روش های متعددی صورت می گیرد.
همچنین ترکیبات موثر و ویتامین های تفاله پرتقال در خوش خوراکی و بهبود بافت تفاله مرطوب موجب افزایش خوش خوراکی علوفه می شود.
دامداران به دنبال کیفیت بالا و قیمت ارزان تفاله پرتقال هستند که قطعا کیفیت در میزان بازدهی آن تاثیر داشته و قیمت مناسبی را هم‌ می طلبد.
در مصرف این تفاله نباید زیاده روی شود، چرا که باعث مسمومیت دام ها شده و گاهی حتی با امتناع دام از خوردن جیره همراه خواهد بود.
در جیره دام های شیری باید 25 تا 35 درصد، جیره های دام های پرواری 25 تا 30 و جیره اسب 15 تا 20 درصد این تفاله می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت ارزان تفاله پرتقال

قیمت ارزان تفاله پرتقال به چه عواملی بستگی دارد؟

همانگونه که اشاره شد، برای دامداران تهیه محصولی ارزان و باکیفیت یکی از دغدغه های بزرگی می باشد که این روزها ذهن آن ها را مشغول کرده است.
البته مراکز فروش تفاله زیادی در بازار فعالیت می کنند که هر کدام طبق کیفیت تفاله قیمت مختلفی را ارائه می دهند.
از آنجایی که کیفیت تفاله پرتقال مرغوب در تاثیر آن بسیار حائز اهمیت می باشد پس به هنگام خرید باید بدان توجه شود که قطعا کیفیت بالا به نسبت محصول بی کیفیت قیمت مناسب تری نیز دارد.
مشخصات و ویژگی های تفاله نشان دهنده کیفیت آن هستند که بوی خوب، درصد رطوبت استاندارد، رنگ منحصر به فرد و ظاهر تفاله همگی از موارد نشان دهنده یک محصول باکیفیت می باشند.
توجه داشته باشید که همیشه هم قیمت ارزان تفاله پرتقال نشان دهنده کیفیت پایین آن نیست، البته اگر از مراکز قابل اعتمادی خریداری شوند.

خرید عمده قیمت ارزان تفاله پرتقال

به دلیل مصرف بالایی که تفاله پرتقال در جیره غذایی دام دارد فروشندگان این محصول با رونق خوبی می شوند که با توجه به تامین نیاز بازار مراکز زیادی اقدام به توزیع عمده انواع تفاله پرتقال کرده اند.
بزرگ ترین شرکت پخش عمده انواع تفاله دامی از مراکز قابل اعتمادی است که سالهاست برای تامین نیاز دامداری ها بهترین کیفیت تفاله را با قیمت مناسبی به فروش می رساند.
جهت خرید عمده قیمت ارزان تفاله پرتقال می توانید همین حالا با مشاورین این مجموعه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.