قیمت تفاله انگور خوراک دام با خرید مستقیم

تولید تفاله چغندر فشنگی
تولید تفاله چغندر فشنگی به قیمت عمده
خرداد 27, 1400
عرضه تفاله سیب ارزان
قیمت ارزان تفاله سیب مناسب خوراک دام
خرداد 27, 1400
خرید تفاله انگور باکیفیت

قیمت تفاله انگور خوراک دام با خرید مستقیم و بدون واسطه از این مرکز کاملا اقتصادی می باشد، جهت ثبت سفارشات و خرید بهترین نوع تفاله انگور با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

آیا با نحوه تولید تفاله انگور آشنایی دارید؟
آیا می دانید چرا استفاده از این تفاله در خوراک دام مهم است؟
با روش های خرید تفاله انگور خشک دامی با قیمت ارزان آشنا هستید.
یافتن پاسخ مناسب برای این سوالات، برای افرادی که قصد خرید عمده این محصولات را دارند اهمیت پیدا می کند.
پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید، تا ضمن دریافت اطلاعات کافی در این مورد با بهترین مرکز عرضه و فروش این محصول در بازار ایران آشنا شوید.

نحوه تولید تفاله انگور و مصرف آن در خوراک دام

تفاله انگور از باقیمانده انگورهای مورد استفاده در کارخانجات تولید آبمیوه و شیره انگور به دست می ‌آید.
پس از جمع‌ آوری انگورها و انتقال آن به کارخانجات مختلف توسط دستگاه ‌های خاص تحت فشار و پرس قرار می‌ گیرد و پس از جدا شدن شیره آن، آنچه باقی می ماند از پوست، گوشت و همچنین هسته انگور است که به آن تفاله انگور گفته می‌ شود.
تفاله انگور به دو روش تر و خشک قابل استفاده در خوراک دام است از آنجا که تفاله های تر دارای رطوبت بالایی هستند در معرض ایجاد کپک زدگی و سایر آفات قرار دارد و به مدت طولانی قابلیت نگهداری ندارند.
به همین جهت سعی می شود تا تفاله های انگور با استفاده از دستگاه های خاص کاملا خشک شده و با حذف کامل رطوبت، مدت زمان نگهداری از این محصول افزایش پیدا کند.
به دلیل بالا بودن الیاف در تفاله انگور و خوش خوراک بودن، قرار دادن این محصول در جیره غذایی دام ها سبب هضم بهتر و افزایش اشتهای آن ها می گردد به همین جهت نقش تاثیر گذاری در وزن گیری بهتر دام های پرواری دارد.
همچنین آنتی اکسیدان هایی که در انگور وجود دارد در تفاله آن نیز باقی می ماند و سبب افزایش سیستم ایمنی در بدن دام ها شده و همچنین در بهبود کیفیت شیر دام تاثیر می گذارد.
به سبب وجود هسته های انگور که سرشار از روغن های مفید هستند و قرار دادن تفاله انگور خشک دامی در خوراک دام ها می تواند جایگزین مناسبی در زمان های کمبود جو و سایر غلات دیگر باشد.

قیمت تفاله انگور خوراک دام

چگونه تفاله انگور درجه یک بخرم؟

در هنگام خرید تفاله انگور درجه یک باید ابتدا با مشخصات و ویژگی های ظاهری این محصول به صورت کامل آشنا باشید تا بتوانید در بازارهای عرضه آن را شناسایی کنید.
پس از بررسی مشخصات تفاله انگور از لحاظ شکل ظاهری که چگونه کپک زدگی و بوی نامطبوع به مشام نرسد و همچنین این محصول در بسته بندی های کاملاً بهداشتی ارائه گردد باید به دنبال مراکز عرضه مستقیم باشید.
مراکز تولید کننده تفاله انگور به شکل مستقیم و یا نمایندگی های عرضه و پخش جزو بهترین مراکزی هستند که برای تهیه تفاله انگور درجه یک باید به آن ها مراجعه کرد.
انتخاب این مراکز برای خرید تفاله، موجب حذف واسطه ها و دریافت بهترین قیمت تفاله انگور خوراک دام و کیفیت مناسب می گردد.

مناسب ترین قیمت تفاله انگور خوراک دام در بازار ایران

مناسب ترین قیمت تفاله انگور خوراک دام در بازار ایران را می توانید از طریق مراکز عرضه و پخش مستقیم تهیه کنید.
این مرکز با توجه به ارتباطات خوب و گسترده خود با کارخانجات تولید کننده تفاله انگور، سعی کرده است تا تمامی محصولات مورد نظر را به شکل مستقیم خریداری کند.
همچنین برای عرضه و پخش تمامی محصولات خود با خریداران نهایی ارتباط برقرار می کند.
در صورتی که شما هم به دنبال اقتصادی ‌ترین قیمت تفاله انگور هستید بدون صرف وقت و هزینه های اضافی با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار کنید تا بهترین کیفیت و قیمت در بازار ایران را به دست آورید.