قیمت تفاله هسته انار مناسب تغذیه دام

قیمت تفاله نیشکر
خرید تفاله چغندر ارزان مناسب برای دامداری ها
فروردین 27, 1400
قیمت تفاله نیشکر
مرکز فروش تفاله انگور با کیفیت امسال
فروردین 27, 1400
تفاله هسته انار عمده

قیمت تفاله هسته انار مناسب تغذیه دام بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد. شما دامداران گرامی جهت کسب سود بیشتر می توانید به راحتی این محصول را خریداری کنید و مورد استفاده دام های خود قرار دهید.

تفاله هسته انار چگونه تولید می گردد؟

همانطور که می دانید انار یکی از خوشمزه ترین میوه ها است که به دلیل داشتن طعم مناسب طرفداران زیادی دارد و از آن برای تولید آب میوه و رب انار استفاده می کنند.
انار در کارخانجات صنعتی آبمیوه و کارخانه های رب مورد استفاده قرار می گیرد و حدود 50 الی 65 درصد انار را آب تشکیل داده است و بقیه آن یعنی حدود 50 الی 45 درصد آن را تفاله انار تشکیل خواهد شد.
تفاله انار شامل سه بخش، پوست انار، دانه انار و پوست نرم داخل انار می باشد.
همانطور که متوجه شدید حدود نیمی از میوه انار را پس از آب گیری آن تفاله تشکیل داده است.
همچنین از هسته انار نیز برای روغن کشی استفاده می کنند که تحت فرآیند گرمادهی روغن هسته خارج شد و سپس تفاله هسته انار به دست خواهد آمد.

خاصیت تفاله انار در تغذیه دام چیست؟

همانطور که متوجه شدید تفاله انار و هسته انار مورد استفاده تغذیه دام قرار می گیرد.
استفاده از تفاله انار در تغذیه دام به علت دارا بودن چربی زیاد باعث چرب تر شدن شیر دام خواهد شد.
به علت افزایش قیمت خوراک های دام و طیور دامداران و مرغ داران به استفاده از ضایعات و تفاله روی آورده اند.
از این محصولات به عنوان جایگزین خوراک های دام و طیور در جیره غذایی استفاده می شود.
دامداری ها به دلیل قیمت مناسب این محصول نسبت به دیگر خوراک ها از ان استفاده می کنند و آن را جایگزین برخی از نهاده ها در جیره دام کرده اند.
ضایعات انار بسیار خوش خوراک است و باعث افزایش اشتهای دام ها می شود و خوراک آن ها را افزایش خواهد داد و در نتیجه بازدهی را نیز افزایش می دهد.

آنالیز تفاله انار به شرح زیر است:

  • پروتئین 10-12
  • ماده خشک 3/92
  • چربی 10-11
  • خاکستر 69/4
  • الیاف خام 1/15-3/32

قیمت تفاله هسته انار

قیمت تفاله هسته انار با خرید آنلاین

همانطور که مستحضرید، تفاله هایی مانند تفاله انار دامی به واسطه ویتامین هایی که دارا می باشند و انرژی زا بودن محصول توانسته اند در جیره غذایی دام و طیور نقش مهمی داشته باشند.
تفاله ها از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از خوراک اصلی دامی می باشند که این روزها شاهد نوسان و افزایش شدید قیمت این نهاده ها در بازار هستیم.
عوامل زیادی بر قیمت تفاله انار دخالت دارند که اولین گزینه کیفیت محصول می باشد.
قیمت تفاله انار این روزها بیشتر تحت تاثیر دخالت سودجویان و شرایط حاکم بر اقتصاد کشور می باشد که البته راه های مناسبی برای غلبه به این مشکلات وجود دارد.
یکی از این روش ها مراجعه به معتبرترین سایت توزیع تفاله انار می باشد که بتواند با ساده ترین و به صرفه ترین روش، تفاله انار باکیفیت را به صورت عمده به دست مشتری برساند.
قیمت تفاله هسته انار با خرید آنلاین بسیار به صرفه و اقتصادی است.

توزیع تفاله انار به صورت اینترنتی

بزرگترین مرجع توزیع تفاله انار یکی از باسابقه ترین نمایندگی ها است که به عنوان برترین فروشنده انواع تفاله دامی در بازار داخلی حرف اول را می زند.
علاوه بر بسیاری از شرکت ها که سطح فروش آن ها راکد مانده و پیشرفتی نداشته اند، این مجموعه به سبب رضایت مشتریان روز به روز در حال پیشرفت می باشد.
قیمت تفاله انار این مرکز به صورت رقابتی و کیفیت تضمینی عرضه می شود و از خدمات ویژه آن می توان به خرید اینترنتی اشاره کرد.
شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید عمده بهترین تفاله انار به صورت آنلاین و استعلام قیمت تفاله هسته انار با کارشناس فروش این مرکز تماس بگیرید.
توزیع تفاله انار به صورت اینترنتی باعث حذف واسطه ها از چرخه خرید و فروش شده است.