قیمت تفاله پرتقال عمده | بازرگانی زرفیروز

تفاله گوجه خشک شده
تفاله گوجه برای طیور با قیمت روز بازار
اسفند 19, 1399
تفاله چغندر برای بره پرواری
تفاله چغندر برای بره پرواری با خرید عمده و ارزان
اسفند 19, 1399
قیمت تفاله پرتقال عمده

قیمت تفاله پرتقال عمده با توجه به کیفیت آن متغیر است، شما می توانید محصول مورد نظر را از بازرگانی زرفیروز که تفاله پرتقال را با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان در اختیار متقاضیان قرار می دهد، به صورت آسان خریداری کنید.

تفاله پرتقال و خواص آن برای دام

با توجه به کاهش بارندگی و کمبود علوفه طرحی برای تأمین بخشی از خوراک دام از طریق تفاله ها مطرح شد که از بهترین آن تفاله ها، تفاله پرتقال می باشد.
شایان ذکر است که بگوییم تفاله پرتقال نوعی فرآورده می باشد که در اثر آب گیری میوه پرتقال و جدا کردن گوشته از پوسته و هسته به وجود می آید.
پرتقال از میوه هایی است که دارای ویتامین های مختلف است و پس از آب گیری آن را به عنوان خوراک در تغذیه دام استفاده می کنند.
تفاله پرتقال خواص گوناگونی دارد که در این جا به معدودی از آن ها اشاره می کنیم:

  • همانطور که می دانید تفاله پرتقال از مهم ترین تغذیه ها در جیره غذایی دام محسوب می شود.
  • تفاله پرتقال سرشار از پروتئین می باشد و بسیار هم انرژی زا بوده به همین سبب در تغذیه دام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
  • از دیگر ویژگی ها و خواص تفاله پرتقال می توان به برخوردار بودن آن از فیبر و چربی های غیر اشباع اشاره کرد.
  • توجه داشته باشید که تفاله پرتقال علاوه بر یک تغذیه عالی برای خوراک دام قیمت مناسبی هم دارد و بسیاری از هزینه ها را کاهش داده و همین امر سبب شده که دامداران این محصول را برای دام های خود تهیه کنند چرا که آنان را به ادامه کار تشویق می کند.
  • همچنین تفاله پرتقال به سبب پروتئینی که دارد سبب افزایش وزن دام ها شده و چون خوش خوراک است دام ها میزان زیاد از آن را می خورند همچنین به تدریج شیر دام ها را زیاد می کند.
  • به علاوه تفاله پرتقال به جلوگیری از نفخ کمک شایانی می کند و موجب ایجاد اسهال هم نمی شود.
  • تفاله پرتقال به سبب برخورداری از قابلیت سیلو کردن امکان نگهداری طولانی مدت از آن وجود دارد.
  • از اصلی ترین ویژگی های این محصول برخورداری از مواد مغذی بالا، تأمین کننده فیبر، مواد غذایی متنوع، قیمت ارزان، خوش خوراکی بالا و کمک به سلامت گوارش دام ها است.

قیمت تفاله پرتقال عمده

مناسب ترین قیمت تفاله پرتقال عمده

امروزه با توجه به اینکه تعداد متقاضیان تفاله پرتقال رو به افزایش است، این محصول توسط مراکز و شرکت های مختلفی به فروش می رسد چرا که این مراکز می دانند با فروش این محصول سود کلانی کسب می کنند.
بنابراین قبل از خرید، نسبت به شرکت فروشنده اطمینان حاصل کنید چرا که امروزه شرکت ها، سایت ها و مراکز مختلفی وجود دارند که ممکن است در این زمینه به صورت کلاهبرداری فعالیت کنند.
همانطور که می دانید قیمت تفاله پرتقال عمده با توجه به نوسانات بازار، کیفیت و شرکت فروشنده متغیر است.

نمایندگی اینترنتی فروش تفاله پرتقال برای دام

اما این مجموعه که مرکز فروش عمده تفاله پرتقال است با در نظر گرفتن اوضاع اقتصادی جامعه محصول مورد نظر را با مناسب ترین قیمت نسبت به سایر مراکز برای متقاضیان در نظر گرفته است.
این مجموعه به عنوان نمایندگی فروش آنلاین درصدد بر آمده و با حذف کردن واسطه ها محصول ذکر شده را به صورت عمده، بی واسطه و مستقیم در اختیار شما دامداران قرار می دهد.
اگر شما هم دوست دارید بهترین تفاله پرتقال را از مجموعه ای معتبر خریداری کنید و آن را در کم ترین روز ممکن تحویل بگیرید با مشاورین و کارشناسان ما از طریق شماره درج شده در آگهی تماس حاصل کنید.