قیمت فروش تفاله چغندر پرک مناسب تغذیه دام

خرید تفاله گوجه برای طیور
آخرین قیمت تفاله گوجه فرنگی در نمایندگی آنلاین
اردیبهشت 18, 1400
خرید تفاله گوجه برای طیور
تفاله گوجه خشک شده توسط دستگاه با قیمت روز
اردیبهشت 18, 1400
بازار فروش تفاله چغندر

قیمت فروش تفاله چغندر پرک بر اساس عوامل مختلف متفاوت است. در این سایت تفاله چغندر پرک با بهترین کیفیت برای تغذیه دام و همچنین قیمت مناسب به فروش می رسد.

کارخانه تولید تفاله چغندر برای خوراک دام

از رایج ترین محصولاتی که برای خوراک دام می توان استفاده کرد انواع مختلف تفاله ها و کنجاله های گیاهی هستند.
در اصل تفاله ها محصولات جانبی کارخانجات روغن گیری، بعد از فرآیند روغن کشی از دانه های روغنی هستند مانند تفاله چغندر پرک که از کارخانه تولید تفاله چغندر تولید می شود.
از خوش خوراک ترین مواد غذایی مورد استفاده در جیره دام ها به خصوص گاوهای شیرده تفاله چغندر پرک است.
قیمت فروش تفاله چغندر پرک مانند هر محصول دیگری بسته به کیفیت آن متغیر است. کیفیت تفاله به رطوبت موجود در آن بستگی دارد؛ تفاله چغندر به دو صورت تر و خشک استفاده می شود.
تفاله چغندر خشک با استفاده از دستگاه های مخصوص به شکل های فشنگی، قالبی و یا پرک در آورده می شوند؛ که مناسب ترین تفاله برای دام ها نوع پرک شده این محصول است.
تفاله چغندر تر به صورت پرسی و آبدار تولید می شود. باید توجه داشت که کپک، قارچ و بوی نامطبوع سوختگی در تفاله نشان از مضر و غیر قابل استفاده بودن این محصول دارد.
بعد از اینکه قند موجود در چغندر جداسازی شد، تفاله توسط دستگاه های مخصوص به دست می آید. محصول به دست آمده در کنار مواد دانه ای در جیره غذایی دام مصرف می شود و استفاده از آن برای افزایش تولیدات دامپروری بسیار مفید است.
تفاله چغندر پرک به لحاظ غذایی برای دام بسیار ارزشمند بوده و دارای مقادیر زیادی قند و مواد معدنی می باشد برای همین برای وزن گیری بهتر دام، بهبود کیفیت و افزایش قدرت شیردهی حائز اهمیت است.
مصرف این ماده برای طیور اصلا مناسب نمی باشد چون ماهیت الیافی و پرحجم دارد. رنگ این تفاله قهوه ای روشن و تیره است.

قیمت فروش تفاله چغندر پرک

نحوه عرضه تفاله چغندر به بازار فروش

آزمایشات متعددی که بر روی محصولات مختلف انجام شده نشان داده است که استفاده از جیره دانه ای مثل سبوس، سویا و ذرت به همراه تفاله چغندر ارزش غذایی بالاتری به جیره دامی می دهد.

اما در هنگام خرید این جیره غذایی از بازار باید به این نکات توجه کرد که عبارتند از:

  • نوع بسته بندی
  • خرید بی واسطه
  • قیمت تمام شده
  • میزان رطوبت

تفاله چغندرقند پرک به صورت فله بارگیری می گردد و بسته بندی با کیسه های تمیز، سالم و با وزن های مساوی انجام می شود.
وزن کیسه ها به طور معمول ۵۰ کیلوگرمی می باشد و در زمان حمل و نقل بایستی عاری از هر گونه آلودگی نگهداری گردد. در صورتی کیسه ها نشانه گذاری گردد نام و نوع کالا، نام و آدرس کارخانه، تاریخ تولید، وزن کیسه و میزان ملاس اضافه شده به آن بر حسب درصد درج می شود.
جهت استعلام قیمت فروش تفاله چغندر پرک با ما همراه باشید.

بهترین قیمت فروش تفاله چغندر پرک

شایان ذکر است که در بحث قیمت فروش تفاله چغندر پرک در زمان های مختلف سال قیمت های متفاوتی برای این محصول در نظر گرفته می شود.
یکی از عوامل موثر در قیمت گذاری تفاله، میزان رطوبت آن است که در تفاله های تر و خشک متفاوت است.
همانطور که گفته شد تفاله چغندر به شکل های فشنگی، قالبی یا پرک به فروش می رسد که نوع پرک آن قیمت مناسب تری نسبت به بقیه دارد.
این مجموعه در زمینه فروش تفاله چغندر به صورت عمده فعالیت می کند.
جهت استعلام قیمت تفاله چغندر از طریق شماره های ثبت شده در این سایت و تماس با همکاران ما در بخش فروش و مشاور رایگان در ارتباط باشید.