مرجع فروش بهترین تفاله سیب برای دام

تفاله گوجه خشک
مرکز خرید تفاله خشک گوجه فرنگی به قیمت روز
آبان 18, 1399
بهترین قیمت تفاله چغندر
قیمت بهترین تفاله چغندر برای دام
آبان 18, 1399
تفاله سیب فروش

تفاله سیب برای دام بهترین و مرغوب ترین خوراک می باشد. مشتریان عزیز می توانند این محصول را به صورت عمده از بزرگترین مرجع فروش، با قیمت بسیار ارزان خریداری نمایند.

خواص تفاله سیب برای دام چیست؟

در پی رشد دامپروری و کشاورزی در چند دهه گذشته، صنعت دامپروری با به کارگیری متدهای روز دنیا دائماً در حال توسعه و پیشرفت می باشد.
نکته ای که از اهمیت ویژه ای برخوردار است این است که همواره دامپروری ها در پی کاهش هزینه های خوراک دام می باشند. جیره غالب دام و طیور دانه هایی مانند گندم، ذرت و جو هستند که قیمت آن ها ارزان نیست.
امروزه از انواع تفاله ها برای تغذیه دام استفاده می شود. تفاله ها با وجود ارزش غذایی بالا، از قیمت مناسبی برخودارند.
تفاله هایی که به صورت خشک کاربرد دارند شامل تفاله خرما، انگور، آلبالو و تفاله های تر شامل تفاله چغندر، هویج، سیب و مرکبات می باشند.
تفاله سیب از کارخانجات آب سیب گیری، به عنوان غذای دام تولید می شود. این محصول یک جایگزین مطلوب برای علوفه به حساب آید. از آن جایی که تفاله سیب میزان پروتئین کمی دارد، برای دام و طیور بسیار مناسب می باشد.
از مزایای استفاده از تفاله سیب برای خوراک دام عبارتند از:

  • خوش خوراک بودن و وزن گیری سریع تر دام
  • تأمین کننده فیبر برای دام
  • کمک به گوارش دام
  • مواد مغذی بالا
  • قیمت ارزان
  • رقابت با تفاله های انگور، خرما و …

توصیه می شود که به خاطر رطوبت بالای تفاله سیب، این محصول به صورت روزانه تهیه و مصرف شده و از نگهداری طولانی مدت آن خودداری شود.
لازم به ذکر است که زمانی که دام هنوز کوچک است، استفاده از تفاله سیب پیشنهاد نمی شود زیرا نوعی کربوهیدرات به نام پکتین در سیب وجود دارد، که هضم آن برای دام کوچک بسیار دشوار بوده و برای گوارش آن ها مشکل ایجاد می کند.

تفاله سیب برای دام

از کجا بهترین تفاله سیب دامی را خریداری کنیم؟

بخش عمده هزینه های دامپروری مربوط به تأمین تغذیه برای دام می باشد. لذا دامپروری ها به دنبال راه حل برای صرفه جویی در هزینه ها هستند.
از فاکتورهای مهم برای دامپرور، تهیه خوراک دام با حداقل قیمت می باشد. تفاله سیب بهترین گزینه برای دامپرور می باشد چون با وجود ارزش غذایی بالا، قیمت ارزانی دارد.
شرکت های توزیع کننده خوراک دام و طیور، مستقیم با محل هایی که تفاله سیب تولید می کنند در ارتباط هستند و این محصول را در فروشگاه هایی که غذای دام و طیور دارند، پخش می کنند.

مزایای سفارش تفاله دامی از شرکت زرفیروز

روش های مختلفی برای تهیه تفاله های دامی وجود دارد:

  1. خریداران می توانند از طریق فروشگاه های خوراکی دام و طیور، محصول مورد نظر خود را بر اساس نیاز خریداری کنند.
  2. همچنین می توان به طور مستقیم از تولید کننده خوراک دام، تفاله دامی را با قیمت مناسب تر از فروشگاه تهیه نمود.

ولی ما به مشتریان عزیز پیشنهاد بهتری داریم.
شرکت زرفیروز به دنبال درخواست های مشتریان و رفاه حال آن ها، فروش غیر حضوری و اینترنتی را از طریق وب سایت راه اندازی نموده و محصولات را به قیمت تولیدی، در کوتاه ترین زمان ممکن به دست خریدار می رساند.
همین حالا محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و خرید بدون واسطه و اقتصادی را در منزل خود با ما تجربه کنید.