مرکز خرید تفاله پرتقال با قیمت امروز

تفاله گوجه خشک
تفاله گوجه خشک | مرکز فروش تفاله گوجه مشهد
دی 2, 1399
مراکز فروش تفاله چغندر
تفاله چغندر قند کرمانشاه قیمت امروز
دی 2, 1399
شرکت پخش تفاله دامی

خرید تفاله پرتقال با قیمت امروز در سایت فروش آنلاین انواع تفاله دامی انجام می شود. همین حالا در کوتاهترین زمان ممکن بهترین تفاله پرتقال را با قیمت اقتصادی می توان خرید.

تفاله پرتقال خشک و تر در تغذیه دام

تفاله پرتقال خشک و تر، همان ته مانده و یا ضایعات میوه ها در برخی از کارخانجات آب میوه گیری است که در گذشته به عنوان ضایعات دور ریخته می شدند؛ اما امروزه با پی بردن به ارزش غذایی آنان، توانسته اند در تغذیه دام و طیور جای بگیرند.
این تفاله باقیمانده کارخانجات فرآوری مرکبات که به عنوان یک مکمل جهت تغذیه دام مورد استفاده قرار می گیرد،
هم به عنوان سیلو شده و هم به صورت خشک می تواند بخش عمده ای از ویتامین های محلول در آب، انرژی و کلسیم مورد نیاز دام های نشخوار کننده را تامین نماید.
از مهمترین ویژگی های این تفاله، قابلیت سیلو کردن آن است که امکان نگهداری طولانی مدت آن را جهت تغذیه دام در طول سال آسان می سازد و حتی مانع از خراب شدگی زودرس آن می گردد.
میزان الیاف قابل هضم، انرژی و قند قابل تخمیر این تفاله بسیار مناسب است؛ اما میزان پروتئین اندکی دارد که البته این الیاف در شکمبه نشخوارکنندگان دارای قدرت وافر نسبتا خوبی می باشد.
تفاله پرتقال بسیار خوش خوراک است و pH مناسبی دارد، همچنین مقادیر زیادی از اسیدهای را دارد که می توانند اختلالات شکمبه را به حداقل برسانند.
همانگونه که اشاره شد، خوش خوراکی این محصول بسیار بالا می باشد؛ پس در میزان استفاده از آن باید دقت کافی داشت؛ زیرا در غیر این صورت ممکن است باعث امتناع حیوان از مصرف خوراک گردد.
توجه داشته باشید که لیمونین موجود در دانه مرکبات در دام می تواند مسمومیت ایجاد کند.
جدول آنالیز درصدی تفاله پرتقال عبارت است از:

  • ۶/۷۵۳ درصد پروتئین
  • ۱/۶۷۲ درصد چربی
  • ۷/۰۳ درصد رطوبت
  • ۸۸ درصد ماده خشک
  • ۲/۵ درصد چربی خام
  • ۴/۵ درصد خاکستر
  • ۶/۰۲۶ درصد مواد معدنی

ناگفته نماند که تفاله پرتقال خشک و تر هر دو می توانند به مقدار زیادی در تغذیه دام تاثیر مثبتی داشته باشند.

خرید تفاله پرتقال

ارزانترین قیمت تفاله پرتقال تر و خشک

همانگونه که اشاره شد، تفاله پرتقال هم به صورت تر و هم به صورت خشک عرضه می گردد که البته این تفاوت در قیمت ها نیز تاثیر دارد و دلیل اصلی تمایز در قیمت این دو محصول می باشد.
یک مشتری قبل از خرید باید مشخص کند که چه تفاله ای (تر یا خشک) را می خواهد خرید کند و یا به چه میزان تفاله احتیاج دارد که البته در این مراکز هیچ محدودیتی در خرید تناژ بالای این محصول وجود ندارد.
ناگفته نماند که قیمت تفاله مرکبات به نسبت سایر تفاله ها مناسب تر است که این مناسب بودن نیز طبق کیفیت و حتی شرایط دیگری نظیر نوع مرکز فروش و روش دسترسی نیز تاثیر دارد.
در کل برای خرید تفاله پرتقال تر یا خشک قیمت مناسب باید به یک مرکز بزرگ و معتبر مراجعه کرد.

مرکز خرید تفاله پرتقال درجه یک

مرکز خرید تفاله پرتقال از مراجع معتبری است که تفاله مرکبات درجه یک را با کمترین قیمت ممکن به فروش می رساند. این مجموعه قیمت تفاله مرکبات را بر خلاف کیفیت بسیار بالایی که دارند بسیار ارزان و اقتصادی عرضه می کند.
این شرکت بی رقیب با پیوستن به فضای مجازی باعث دوچندان شدن محبوبیت خود در بین مشتریان شده و با این وجود بر میزان فروش خود می افزاید.
بهترین تفاله درجه یک را از مرکز معتبر خرید تفاله پرتقال با هزینه ای اندک، کیفیت عالی و در کوتاهترین زمان ممکن به صورت عمده و آنلاین خریداری کنید.