مرکز فروش تفاله پرتقال قیمت مناسب

فروش تفاله چغندر پرک
بهترین قیمت تفاله چغندر مشهد در بازار ایران
فروردین 11, 1400
خرید تفاله انگور باکیفیت
فروش تفاله انگور خوراک دام با کمترین قیمت بازار
فروردین 11, 1400
تفاله پرتقال قیمت

تفاله پرتقال قیمت مناسب را می توانید هم اکنون از مرکز فروش انواع نهاده های دامی به قیمت اقتصادی خریداری کنید. این شرکت، باکیفیت ترین و مرغوب ترین تفاله پرتقال را با حذف واسطه ها از درب نمایندگی به فروش می رساند.

بررسی خواص تفاله پرتقال در خوراک دام و طیور

تفاله ها، از مهم ترین و مفیدترین خوراکی می باشند که در تغذیه دام و طیور به عنوان جایگزین برخی از جیره اصلی دام مورد استفاده قرار می گیرند.
تفاله مرکبات، به نسبت سایر انواع تفاله ها خواص ارزشمندتری دارند و از پرمصرف ترین آن ها می توان به تفاله پرتقال اشاره نمود.
تفاله پرتقال، میزان قابل توجهی مواد پروتئینی، فیبر و چربی دارد که سبب انرژی زا بودن آن می شود.
همه ما با ارزش غذایی پرتقال آشنا هستیم و به طبع می دانیم، این میزان ارزش که به واسطه وجود ویتامین ها در پرتقال است در تفاله پرتقال نیز باعث محبوبیت این باقی مانده غذایی می گردد.
مهم ترین ویژگی استفاده از تفاله پرتقال، کاهش هزینه های خوراک دام و مشکلات اقتصادی است که به همین دلیل دامداران مجاب به استفاده از این محصول در خوراک دامی شده اند.
تفاله پرتقال در تولید شير دام های شیرده، افزایش وزن دام های پرواری و غلظت برخی متابوليت های خون دام موثر است و بر غلظت گلوکز، کلسترول، نیتروژن، تری گليسريد و ليپوپروتئين های خون نیز می تواند موثر واقع گردد.
تفاله پرتقال قیمت مناسبی دارد و با ارزش غذایی بالا می تواند یکی از منحصر به فردترین های جیره دامی باشد.

 تفاله پرتقال قیمت

شرایط نگهداری تفاله پرتقال دامی

تفاله ها، جزو ضایعات کشاورزی به حساب می آیند که این ضایعات باقی مانده محصولات مهم کشاورزی نظیر تفاله پرتقال هستند.
این تفاله می تواند به عنوان یک مکمل به صورت تازه، سیلو شده و خشک مورد استفاده قرار بگیرد و یک منبع مناسبی برای تامین میزان انرژی و کلسیم مورد نیاز دام خواهد بود.
از آنجایی که تفاله ها به نسبت کنجاله ها رطوبت بیشتری دارند خب به طبع نگهداری طولانی مدت آن ها مستلزم رعایت نکات مهمی می باشد.
برای نگهداری این محصول باید گفت که با قابلیت سیلو کردن تفاله مرکبات، می توان طولانی مدت تفاله پرتقال را جهت تغذیه دام در سیلوها نگهداری نمود.
همچنین تمامی انواع تفاله مرکبات دارای pH مناسب و اسیدهای هستند که می تواند اختلالات شکمبه را به حداقل برسانند.
توجه داشته باشید که میزان کیفیت بالا در قیمت تفاله آن دخیل است، پس تفاله پرتقال قیمت مناسب را باید از روش مطمئنی خریداری نمود، اما چگونه؟
جهت کسب اطلاعات بیشتر، ادامه مطالب را بخوانید.

خرید آنلاین تفاله پرتقال قیمت ارزان

میزان ارزش غذایی بالای تفاله مرکبات، تقاضای بازار را افزایش می دهد و بدین واسطه به جهت تامین نیاز بازار شرکت های زیادی بهترین انواع تفاله ها را به فروش می رسانند.
تفاله پرتقال هم ارزش غذایی بالایی دارد و هم دارای قیمت مناسبی است که بدین منظور توانسته توجه تمامی دامداران را جلب نماید.
مرکز توزیع نهاده های دامی، به عنوان یک شرکت معتبر ایرانی هم اکنون مرغوب ترین تفاله پرتقال را با رعایت استانداردها و قیمت مناسب به فروش می رساند.
برای خرید تفاله پرتقال قیمت مناسب به صورت اینترنتی، تنها کافیست با کارشناس فروش این مرکز تماس حاصل فرمایید.