پخش تفاله سیب خوراک دام با قیمت عمده

عرضه تفاله سیب ارزان
قیمت تفاله سیب در تغذیه دام | شرکت بازرگانی زرفیروز
اردیبهشت 24, 1400
خرید تفاله گوجه برای طیور
خرید تفاله گوجه برای طیور بصورت عمده و ارزان
اردیبهشت 24, 1400
عرضه تفاله سیب ارزان

پخش تفاله سیب عمده با مقرون به صرفه ترین قیمت به صورت روزانه، از طریق این مرکز پخش معتبر انجام می پذیرد. جهت خرید انواع خوراک دام باکیفیت، سفارش آنلاین خود را هرچه سریع تر در این نمایندگی ثبت کنید.

چرا تفاله سیب برای دام پرخاصیت است؟

همانطور که می دانید هدف یک دامدار علاوه بر پرواری دام و تهیه شیر و تخم مرغ دام، سودآوری بالا برای دامداری می باشد. از آن جایی که حداکثر هزینه های یک دامپروری و یا مرغداری صرف خرید خوراک دام می شود، پس سودآوری دامپروری ارتباط مستقیمی با غذای دام دارد.
غذای مورد استفاده برای دام هم از نظر کیفیت باید عالی باشد و هم از نظر قیمت باید مقرون به صرفه باشد.
علاوه بر نهاده های دامی مانند غلات، کنجاله ها و علوفه های دامی که اکثرا به عنوان خوراک دام استفاده می شوند، تفاله های میوه ها را می توان به عنوان مناسب ترین جایگزین با همان خواص منحصر به فرد اما قیمت ارزان تر استفاده کرد.

از بین تمامی میوه ها سیب دارای عالی ترین ویژگی ها و خاصیت هایی است که همه با آن آشنایی دارند. مهم ترین خواص تفاله سیب به شرح زیر می باشد:

  • بسیار خوش طعم و خوش خوراک است.
  • سرشار از فیبر مورد نیاز بدن دام است.
  • باعث وزن گیری بیشتر دام می شود.
  • کمک شایانی به گوارش دام می کند.
  • قیمت بسیار مناسبی در مقابل دیگر نهاده های دامی دارد.

لازم به ذکر است که تفاله سیب را به دلیل دارا بودن میزان زیاد رطوبت باید به صورت روزانه تهیه و مصرف نمود، زیرا نگهداری طولانی مدت آن باعث تولید کپک می شود که برای دام مضر است.
پخش تفاله سیب عمده از طریق کارخانجات تولیدی آبمیوه، کمپوت و دیگر مواد غذایی حاصل از سیب صورت می پذیرد.

پخش تفاله سیب عمده

بهترین قیمت تفاله سیب کجا عرضه می شود؟

همانطور که متوجه شدید تفاله سیب خواص بی نظیری برای انواع نشخوار کنندگان دارد و همچنین قیمت آن نسبت به گندم و جو بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. به همین دلیل استفاده از آن در بین دامداران بسیار رایج است.
برای خرید تفاله سیب دامی می توانید به مراکز فروش مربوطه در سطح شهر یا استان محل زندگی خود مراجعه نمایید و نیاز دامداری یا دامپروری خود را خریداری کنید.
اما از آنجایی که تفاله سیب یک نهاده دامی مرطوب است باید همان روز تولید، توسط دام مصرف گردد. در نتیجه توصیه می شود این ماده غذایی را مستقیما از کارخانجات تولیدی تهیه نمایید.
ما در ادامه یک نمایندگی فروش معتبر را به شما معرفی خواهیم نمود تا بتوانید با خیال راحت تفاله سیب را با بهترین قیمت اقتصادی تهیه کنید. پس تا پایان این مطلب ما راهمراهی نمایید.

مرکز پخش تفاله سیب عمده

این نمایندگی فروش با کارخانجات تولیدی محصولات حاصل از میوه سیب قرارداد داشته و تفاله های سیب باقی مانده را به صورت روزانه خریداری می نماید، سپس آن ها را به صورت عمده و در وزن دلخواه مشتری بسته بندی می کند و مستقیما به درب دامداری ارسال می نماید.
شما می توانید برای خرید تفاله سیب دامی از طریق این مرکز پخش تفاله سیب عمده اقدام کنید و نهاده دامی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.
همین حالا بدون اتلاف وقت سفارش خود را جهت خرید نازل ترین قیمت تفاله سیب ثبت نموده تا در اسرع وقت توسط همکاران ما دریافت نمایید.