پخش تفاله پرتقال ارزان مناسب دامداری های کشور

فروش تفاله انگور دامی
تفاله انگور تغذیه دام | فروش تفاله انگور مرغوب شرکت زرفیروز
اسفند 5, 1399
توزیع تفاله انار
توزیع تفاله انار برای دامداری های کشور
اسفند 5, 1399
تفاله پرتقال قیمت

پخش تفاله پرتقال ارزان مناسب دامداری های کشور هم اکنون توسط بزرگ ترین شرکت اینترنتی انجام می شود. این مرکز انواع تفاله دامی درجه یک اعم از تفاله پرتقال را با کیفیت بی نظیر و قیمت مقرون به صرفه از درب کارخانه به فروش می رساند.

تفاله پرتقال در جیره غذایی دام

با پیشرفت عظیمی که بشر در تمامی حوزه ها داشته، تولیدات ما حتی در زمینه کشاورزی نیز بهتر و باکیفیت تر شده است.
وجود دستگاه های پیشرفته، روش های مطرح تر و البته سموم عالی از مواردی هستند که باعث ارتقای کیفیت محصولات کشاورزی و در نتیجه پیشرفت رشد این حوزه شده اند.
محصولاتی نظیر مرکبات که آن ها را برای تولید محصولات دیگری اعم از مربا، آب میوه، ربع، اسانس، پودر و … استفاده می کنند، می تواند کاربردهای دیگری را پس از گذراندن این مراحل داشته باشد.
برای مثال تفاله پرتقال که جهت تولید آب میوه، آب آن استحصال می شود، دارای کیفیت و ویتامین هایی می باشد که این املاح معدنی برای مصرف دام مفید هستند و به هر میزان ‌محصول کیفیت بهتری داشته باشد، تفاله آن نیز باکیفیت تر خواهد بود.
تفاله پرتقال، باقیمانده پرتقال پس از مرحله آب گیری است؛ اما آیا این محصول بی کیفیت و بی ارزش می باشد؟ خیر چرا که پس از این مرحله هنوز مقداری از آب پرتقال در تفاله باقی می ماند که البته گوشته و پوست پرتقال نیز خود ویتامین های موثری چون ویتامین سی و آ دارد که برای بدن دام و افزایش فرآورده های دامی موثر خواهد بود.
اگر چه مرکباتی چون پرتقال پروتئین کمی دارند ولی ویتامین و املاح معدنی موجود در آن خود انرژی زا بوده و در افزایش شیر و گوشت دام مفید می باشند.
این تفاله در کارخانجات آبمیوه گیری تولید و توسط شرکت پخش تفاله پرتقال ارزان برای مصارف دام و طیور توزیع می گردد.

پخش تفاله پرتقال ارزان

آیا قیمت تفاله پرتقال دامی اقتصادی است؟

همانگونه که اشاره شد، تفاله مرکباتی نظیر پرتقال، ویتامین های زیادی دارند که بی شک برای دام‌ موثر هستند و به عنوان یک کمک غذای مناسب می توان آن را به میزان لازم در جیره حیوانات جای داد.
با توجه به نظریه کارشناسان، تفاله پرتقال در دام های شیری باعث بهبود کیفیت شیر و در دام های پرواری نیز یک مکمل انرژی زای خوب به شمار می رود.
از طرفی قیمت تمامی محصولات در بازار دستخوش نوسانات ارز می باشد و با افزایش شدید قیمت همراهند؛ اما تفاله ها از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از خوراک اصلی دامی خواهند بود که البته باید از یک شرکت قابل اعتماد پخش تفاله پرتقال ارزان آن را خریداری کرد.

پخش تفاله پرتقال ارزان مناسب دامداری های کشور

شرکت پخش تفاله پرتقال ارزان از مراکز صاحب نامی می باشد که در بازار داخلی شناخته شده است؛ چرا که سالهاست پا به پای دامداران برای ارتقای رشد صنعت دامپروری در تلاش بوده تا قدمی موثر بردارد.
با وجود مشکلات اقتصادی و افزایش شدید قیمت خوراک اصلی دام، این مرکز در تلاش است تا بهترین تفاله انرژی زا را با کمترین قیمت ممکن به دست مشتری برساند.
برای سفارش خرید عمده انواع تفاله پرتقال دامی باکیفیت، با مشاورین این مرکز تماس حاصل فرمایید.