تفاله چغندر برای دام | بازار فروش بهترین تفاله دامی

قیمت تفاله چغندر قزوین
تفاله چغندر برای گوساله پرواری | مناسب ترین قیمت تفاله بصورت پرک
دی 14, 1399
توزیع تفاله انار
تفاله دانه انار | فروش ویژه تفاله انار برای دامداری ها
دی 14, 1399
قیمت تفاله چغندر قزوین

تفاله چغندر برای دام در معتبرترین بازار فروش آنلاین به صورت مستقیم و عمده به فروش می رسد. همین حالا در کمترین زمان ممکن می توانید جهت خرید و ثبت سفارش از ما به قیمت درب کارخانه اقدام کنید.

از خواص تفاله چغندر چه می دانید؟

لازم به ذکر است که؛ تفاله چغندر قند یکی از تفاله های قدیمی مورد استفاده برای مصرف دام بوده که به علت دارا بودن فواید و ارزش غذایی بالا برای مصارف دامی روز به روز بیشتر مورد استقبال دامداران قرار می گیرد.
بارزترین خواص استفاده تفاله چغندر برای دام عبارت است از:

  • خوش هضم بودن
  • منبع غنی کلسیم برام دام
  • هرچند چغندرقند از لحاظ پروتئین نسبت به جو در سطح پایین ‌تری قرار دارد اما از لحاظ انرژی برای مصرف دام حتی از جو هم بالاتر بوده و به همین سبب به‌عنوان یک منبع مناسب برای تامین انرژی مورد نیاز دام به حساب می رود
  • از دیگر ویژگی های مهم که سبب می‌گردد تفاله چغندرقند یک گزینه ایده ‌آل برای خوراک دام ‌ها و نشخوارکنندگان محسوب گردد وجود الیاف قابل هضم نظیر سلولز در ترکیبات آن می باشد. مزیت این الیاف در ترکیبات تفاله چغندر به این سبب هست که سبب پایداری و ثبات در محیط شکمبه می شود
  • از دیگر خواص جغندرقند به بالا بودن میزان قند موجود در آن می توان اشاره کرد. هرچند که قند موجود در چغندر از آن استخراج می گردد، اما لازم به ذکر است که مقادیری از قند نیز در داخل تفاله باقی می‌ماند.
    این امر سبب می‌گردد این نوع تفاله یک خوراک خوشمزه و خوش خوراک برای مصارف دامی به کار برود.
  • ویژگی‌ منحصر به‌ فرد دیگر تفاله چغندر، داشتن توان بالا در میزان جذب مایع است. همانطور که مستحضر هستید هنگام تولید سیلو بخش زیادی از مواد مغذی به هنگام خارج شدن مایع از آن از بین می‌رود به همین سبب، افزودن تفاله چغندر به ترکیبات سیلو باعث جذب مایع آب درون سیلو شده و مانع از اتلاف مواد غذایی مفید ترکیبات سیلو می‌گردد.

تفاله چغندر برای دام

مصرف تفاله چغندر قند در جیره غذایی دام

همانطور که متوجه شدید؛ تفاله چغندر قند به ‌عنوان یکی از تفاله‌ های مفید و مؤثر در تغذیه دام مورد مصرف قرار می گیرد.
به طور کلی تفاله چغندر به دو صورت خشک و آبدار در جیره غذایی دام بکار برده می شود.
بهتر است، از استفاده تفاله چغندر قند خشک به صورت خالص پرهیز گردد. توصیه می شود جهت بهره وری بهتر از این نوع تفاله چغندر برای دام، آن را به صورت مخلوط با مواد غذایی مناسب مصارف خوراکی دام بکار برد.
مواد غذایی مناسب برای مخلوط با تفاله چغندر خشک عبارتند از: سویا و ذرت.
لازم به ذکر است که استفاده از تفاله چغندر پرک یا خشک به صورت مخلوط موجب می ‌شود تا میزان شیردهی دام های شیری افزایش یافته و همچنین سبب وزن گیری بهتر دام نیز می گردد.
تفاله چغندرقند آبدار بیشتر به صورت سیلو شده مورد مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا در این صورت ماندگاری آن بالاتر می‌رود و همچنین تأثیرات مثبت بیشتری برای بر روی دام می گذارد.

مرکز خرید تفاله چغندر برای دام با قیمت مناسب

از آنجاییکه تفاله چغندر یکی از تفاله های رایج و قدیمی مورد استفاده برای خوراک دام می باشد مراکز فروش زیادی در این زمینه وجود دارند که سال ‌هاست مشغول عرضه خدمت و ارائه تفاله چغندر باکیفیت بالا به دامداران هستند.
اما باید توجه داشت که با توجه به تغییر و تحولات به وجود آمده در خرید و فروش راه‌هایی وجود دارد که بتوان تفاله چغندر را با قیمتی نسبتا پایین تر خریداری کرد.
از مؤثرترین و کاربردی ‌ترین شیوه‌های تأثیرگذار بر قیمت تفاله چغندر مراجعه به مراکز فروش آنلاین می باشد در واقع بعلت اینکه در این مراکز خریدار شانس بیشتری برای برقراری ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و نمایندگی‌های مجاز آن‌ها دارد راحت‌تر می‌تواند جهت خرید تفاله چغندر برای دام با قیمت مناسب اقدام کند
شما می‌توانید همین حالا تفاله چغندر قیمت مناسب و مقرون به صرفه را در کمترین زمان ممکن سفارش داده و به قیمت درب کارخانه آن را در محل از ما تحویل بگیرید.