تفاله سیب بسته بندی | مرکز خرید انواع تفاله دامی ارزان

مراکز فروش تفاله چغندر
تفاله چغندر قند کرمانشاه قیمت امروز
دی 8, 1399
تفاله خشک گوجه فرنگی
تفاله خشک گوجه فرنگی | مرکز خرید بهترین تفاله خوراک دام
دی 8, 1399
تفاله سیب دامی قیمت جدید

تفاله سیب بسته بندی در مرکز خرید انواع تفاله دامی ارزان به صورت اینترنتی و بدون واسطه به فروش می رسد. بهترین تفاله دامی سیب دامی را از این مجموعه معتبر با تضمین کیفیت بخرید.

تفاله سیب دامی و خواصی آن

تفاله سيب یکی از محصولات کارخانه های آب میوه گیری است كه پس از استحصال آب آن، به عنوان خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گيرد.
تفاله سیب که یک منبع مناسبی از الیاف قابل هضم برای دام می باشد میزان پروتئین کمی دارد؛ اما سرشار از ویتامین های بسیاری است که به بهبود عملکرد دام کمک خواهند کرد.
این محصول به دو صورت خشک و سیلویی مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام بنابر شرایط نگهداری میزان ویتامین مشخصی را دارند و حاوی 20 درصد ماده خشک، پروتئین خام 7 درصد و انرژی متوسط است.
خوش خوراکی تفاله سیب بسیار بالا می باشد و برای دام و طیور یک جایگزین مناسب برای علوفه به شمار می رود و درصد رطوبت بالایی دارد که با سیلو نمودن ماندگاری آن افزایش می یابد.
پکتین و پنتوزان های زیادی در این تفاله موجود است که با مصرف بیش از حد آن، شاید در دام ها باعث اختلالات هضمی گردد؛ پس در تغذیه آن باید دقت لازم را به کار برد و طبق برنامه غذایی مناسب از آن به تدریج استفاده نمود.
ناگفته نماند که این محصول علی رغم فروش عمده فله ای، گاه به صورت تفاله سیب بسته بندی به فروش می رسد.

لیست قیمت تفاله سیب بسته بندی شده

تفاله سیب از تفاله های بسیار مرغوبی است که اگرچه میزان پروتئین کمی داشته؛ اما دارای ویتامین های مقوی زیادی می باشد که در تغذیه دام نتایج مثبتی را حاصل می نمایند.
این محصول در بسته بندی های استاندارد در وزن های متفاوتی جهت فروش آماده می شوند که البته گاه هم به صورت فله ای و با تناژ بسیار بالایی این فرایند صورت می گیرد.
قیمت تفاله سیب بسته بندی شده با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد و حتی شرایط بسته بندی عرضه می شود، که این مجموعه با درج کیفیت و قیمت محصولات امکان دسترسی کاربران به این اطلاعات و مقایسه آن ها را فراهم نموده است.
اما اگر به دنبال مرجعی معتبر هستید تا بهترین و ارزانترین لیست قیمت تفاله سیب را داشته باشد، ادامه مطالب را بخوانید.

تفاله سیب بسته بندی

خرید تفاله سیب درجه یک و ارزان قیمت از مرکز معتبر

این مرکز، از مطمئن ترین مراجع فروش تفاله سیب بسته بندی شده است که کیفیت بالا، قیمت مناسب و در نهایت جلب رضایت مشتری از اهداف مهم آن به شمار می روند.
این شرکت بهترین تفاله های سیب را در بسته بندی های منظم و استاندارد (که این عمل باعث عدم ورود عوامل میکروبی به داخل بسته ها می شود.) جهت فروش در سایت اینترنتی ارائه می دهد و حتی با درج مطالب کاملی درباره محصول باعث افزایش اطلاعات کاربران می گردد.
بهترین تفاله ارزان و‌ درجه یک را در کمترین زمان ممکن به صورت خرید آنلاین از این مجموعه معتبر تهیه نمایید.