تفاله دانه انار | فروش ویژه تفاله انار برای دامداری ها

قیمت تفاله چغندر قزوین
تفاله چغندر برای دام | بازار فروش بهترین تفاله دامی
دی 16, 1399
خرید بهترین تفاله گوجه
تفاله گوجه فرنگی خوراک دام با کمترین قیمت ممکن
دی 16, 1399
توزیع تفاله انار

تفاله دانه انار مناسب برای مصرف دامداری ها هم اکنون در بزرگترین مرکز آنلاین فروش ویژه تفاله به صورت مستقیم و مقرون به صرفه به فروش می رسد. شما قادر هستید در کمترین زمان ممکن جهت خرید عمده اقدام نماید.

كاربرد تفاله دانه انار در تغذيه بره‌هاي پرواری

همانطور که مستحضر هستید؛ میوه انار که در دسته بندی مرکبات جای دارد. از خواص و ارزش غذایی بالایی برخوردار است حدود ۵۵ الی ۵۰ درصد از انار را آب شکیل داده و مابقی آن شامل فراورده های فرعی آن می گردد.
در کارخانه ‌های صنعتی میوه انار به منظور تولید رب و یا آب ‌میوه صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که ملاحظه می کنید؛ بعد از گرفتن آب دانه های انار حدود ۴۵ الی ۵۰ درصد از میوه انار به‌ عنوان ضایعات و دور ریز باقی می‌ماند. طبق تحقیقات به عمل آمده ثابت شده است که تفاله انار برای خوراک دام قابل استفاده می باشد.
به ‌طور کلی تفاله دانه انار شامل ۳ بخش پوست انار، دانه انار و پوست داخل نرم انار هست. از خواص استفاده دانه انار برای تغذیه دام می ‌توان به داشتن چربی بالای آن اشاره کرد.
چربی بالای تفاله انار موجب شده‌ است که این نوع تفاله نسبت به دیگر تفاله های موجود حال حاضر قابل استفاده برای خوراک دام، دارای بهره ‌وری بالاتری باشد و همچنین چربی موجود در دانه‌ های انار سبب می‌گردد که کیفیت رشد و وزن گیری بره های که در جیره غذایی آن ‌ها از تفاله انار استفاده می ‌شود دارای کیفیت بهتر و ارزش غذایی بیشتری گردد.
همین امر سبب شده است که امروز اکثریت دامداران دید مثبتی نسبت به تفاله دانه انار برای خوراک دام داشته باشند
از دیگر خواص تفاله انار می توان به مواردی مانند: خوش خوراک بودن، مقرون به صرفه بود و مفید بودن برای سیستم گوارش دام اشاره کرد.

تفاله دانه انار

فروش تفاله ی انار با قیمت مناسب

همانطور که متوجه شدید، تفاله دانه انار از جمله موارد جایگزین به جای خوراک دام است که با توجه به خواص و ارزش غذایی بالایی که در مصارف دامی دارد توانسته تا درصد خیلی بالایی نسبت به دیگر تفاله ها نظر خریداران و دامداران را به خود جلب کند.
اما یکی از دغدغه های اصلی دامداران و خریداران خرید تفاله انار با قیمت مناسب می باشد. به هر حال در اوضاع نابسامان اقتصادی کشور، هیج کالا و محصولی دارای رنج قیمت ثابت و پایداری نیست. همین عامل سبب شده خریداران عمده و کلی تفاله انار با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنند.
در این باره باید گفت که بهترین راه حل دست رسی به قیمت مناسب و مقرون به صرفه، خرید مستقیم و بدون واسطه است زیرا وجود واسطه گرها سبب شده مشکلات اقتصادی اخیر کشور بیشتر گردد.

مزایای خرید تفاله انار از شرکت زرفیروز

همانطور که گفتیم خرید بی واسطه سبب می گردد، دامداران عزیز تفاله دانه انار را با قیمت مقرون به صرفه تری خریداری کنند.
به شما خریداران و متقاضیان عمده و کلی تفاله انار توصیه می کنیم جهت بهره مندی بیشتر از مزایای خرید مستقیم، به نمایندگی های معتبر و وابسطه به تولیدی ها و کارخانه های بزرگ تولید کننده تفاله انار مراجعه کنید، تا علاوه بر صرف هزینه های کمتر، خرید راحتری نیز داشته باشید.

شرکت رز فیروز یکی از شرکت های معتبر عرضه کننده انواع خوراک دام بوده که به شما کمک می کند خرید تفاله انار را به صورت مستقیم و ارزان انجام دهید.