تفاله گوجه فرنگی خوراک دام با کمترین قیمت ممکن

توزیع تفاله انار
تفاله دانه انار | فروش ویژه تفاله انار برای دامداری ها
دی 18, 1399
تفاله سیب فروش
لیست قیمت تفاله سیب با خرید مستقیم و بی واسطه
دی 18, 1399
خرید بهترین تفاله گوجه

تفاله گوجه فرنگی خوراک دام محصول کارخانجات رب سازی می باشد. ما در این فروشگاه اینترنتی، تفاله گوجه فرنگی درجه یک و ارزان قیمت را به فروش می رسانیم و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل خریدار می دهیم.

هر آنچه از تفاله گوجه فرنگی خوراک دام نمی دانید

امروزه دامداری و دامپروی یکی از اصلی ترین رشته های صنعت کشاورزی به حساب می آیند. روز به روز با افزایش جمعیت و پیشرفت تمدن، انسان ها برای برطرف کردن نیازهای روزمره خود، به پرورش دام روی آورده اند.
شایان ذکر است که یکی از مهم ترین بخش ها در نگهداری و پرورش دام و طیور، خوراک یا به اصطلاح جیره آن ها است که شامل موارد زیر می شود:

  • علوفه: به هر نوع خوراک گیاهی که از ارزش غذایی بالایی برخوردار بوده و برای دام خوش خوراک باشد، علوفه گفته می شود مانند کاه، یونجه، شبدر و …
  • نان خشک: از گذشته مصرف نان خشک برای دام بسیار رایج و مرسوم بوده و از آن می توان در تغذیه دام به عنوان جایگزین بخش نشاسته، استفاده نمود.
  • کنسانتره (خوراک متراکم): هر خوراکی که از رشته های کمی تشکیل شده باشد و همراه با علوفه مصرف شود، کنسانتره نامیده می شود مثل دانه های ذرت، جو، گندم و همچنین انواع مختلف کنجاله ها و تفاله ها.

تفاله گوجه فرنگی محصول جانبی کارخانجات تولید رب گوجه فرنگی می باشد که توسط دستگاه های مخصوص تولید می گردد.
تفاله گوجه فرنگی از پوست، دانه، مقداری فیبر و خمیر چسبنده تشکیل شده است که مواد مغذی زیادی در خود دارد. این محصول به عنوان جیره غذایی دام و طیور مصرف می شود و در بین دامداران بسیار رایج و پرطرفدار می باشد.
مهم ترین فواید تفاله گوجه فرنگی خوراک دام عبارتند از:

  • دارای مقدار قابل توجهی پروتئین می باشد (حدود 24 درصد).
  • به خاطر داشتن PH اسیدی، برای دام به راحتی قابل هضم و جذب است.
  • باعث مقاومت دام در مقابل سرما خوردگی و گرما زدگی، به دلیل وجود ویتامین C می شود.
  • یک مبنع خوب ویتامین های A و B است.
  • به دلیل قیمت مقرون به صرفه، باعث کاهش هزینه های دامداران به مقدار قابل توجهی می گردد.
  • مصرف آن برای مرغ های تخم گذار، کیفیت رنگ زرده تخم مرغ را بالا می برد.

45

خرید تضمینی تفاله گوجه فرنگی

تفاله گوجه فرنگی خوراک دام به شکل های تفاله خشک، تفاله تازه، سیلو شده مخلوط با گندم و سیلو شده مخلوط با ذرت تهیه می شوند که می توان بر اساس نیاز بهترین نوع آن را انتخاب نمود.
لازم به ذکر است که قیمت تفاله گوجه فرنگی در فصول مختلف سال متفاوت می باشد، همچنین به کیفیت و نحوه فروش تفاله گوجه نیز بستگی دارد.
کارخانجات تولید کننده تفاله گوجه فرنگی، محصولات خود را به مراکز معتبر و فروشگاه های سراسر کشور توزیع می کنند. خریداران می توانند بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تفاله گوجه فرنگی را به صورت تضمینی تهیه نمایند.

فروش تفاله گوجه فرنگی با قیمت روز

بازرگانی زرفیروز یک مرجع معتبر فروش تفاله گوجه در ایران محسوب می شود که فعالیت خود را به صورت غیر حضوری در وب سایت آغاز نموده است.
این فروشگاه اینترنتی محصولات خود را مستقیم از کارخانه تولیدی به فروش می رساند و شرایط خرید بدون واسطه را فراهم آورده است.
پس همین حالا تفاله گوجه فرنگی مرغوب و ارزان قیمت را از طریق سایت خریداری نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل گیرید.